Skocz do zawartości

Dzisiejsze fanty cd...


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 193
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
pistacjowymis@op.pl czy ty koles wogole myslisz??podejrzewam ze masz z 15-17 lat mama ci kupila pikawe na wakacje abys sie nie nudzil.a ty najwidoczniej chcesz zaszpanowac przed swoimi rowiesnikami a przed nami swoim brakiem rozsadku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAUSER HESS przepraszam!
wiem ja tez mialem 15 lat jak juz kopalem ale nie odwalalem takich numerow jak ten koles.
przeciez widac ewidentnie ze koles wyciaga rozrywki z dolka lekko je oczyszcza i uklada do fotek:)
jeszcze raz sorry jezeli kogos urazilem:)
pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdury? Dobrze Ci piszą ,przecież sam bzdurzysz wrzucając zdjęcia jakichś badziewnych pocisków ,watpię czy kogoś kto zajmuje się na serio wykopkami to zainteresowało :)
Ciekawszych (niż niewybuchy!) fantów życzę!

pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
O rzesz k... koles powinien sie leczyc psychicznie,nawet jak 15 lat mialem to wiedzialem co to za gowno. Najwiecej wypadków z wykopkami to z tego co mi wiadomo to te ruskie mozdzierzówki, a to gowno ma jeszcze bakielitowy zapalnik. Ale to juz Darwin stwierdził ze gorzej dostosowany osobnik musi odpasc(byle by krzywdy komos nie zrobilł)
Pozdrawiam
Red alf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O rzesz k... koles powinien sie leczyc psychicznie,nawet jak 15 lat mialem to wiedzialem co to za gowno. Najwiecej wypadków z wykopkami to z tego co mi wiadomo to te ruskie mozdzierzówki, a to gowno ma jeszcze bakielitowy zapalnik. Ale to juz Darwin stwierdził ze gorzej dostosowany osobnik musi odpasc(byle by krzywdy komos nie zrobilł)
Pozdrawiam
Red alf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie