Jump to content
  • 0

Jakiś rewolwer...?? tylko jaki

GIWEROLOG_16

Question

Witam

Wczorajszy wykop... co to za rewolwer, nie siedze w rewolwerach bo jakoś nie czuje do nich miłości... Więc nie wiem co to za typ... na rekojeści sygnatura 35 A
Więcej nie zauważyłem... stan ładny 60% oxydy, 5 minut i cały się rusza... Prosze o zidentyfikowanie tego znaleziska iii jeśli mozna to prosze mi napisac ile takie coś jest warte bo kolega by go chciał aaa ja nie wiem co wziąść w zamian... Apropo może ktoś chce mienić za czesci do STG... :>

POZDRAWIAM

7 answers to this question

Recommended Posts

Witam

Wczorajszy wykop... co to za rewolwer, nie siedze w rewolwerach bo jakoś nie czuje do nich miłości... Więc nie wiem co to za typ... na rekojeści sygnatura 35 A
Więcej nie zauważyłem... stan ładny 60% oxydy, 5 minut i cały się rusza... Prosze o zidentyfikowanie tego znaleziska iii jeśli mozna to prosze mi napisac ile takie coś jest warte bo kolega by go chciał aaa ja nie wiem co wziąść w zamian... Apropo może ktoś chce mienić za czesci do STG... :>

POZDRAWIAM

moze dożuce przyokazji tą szableke a może tasak... ja także prosze zidentyfikować... ostrze ma delikatnie wygiete bogata ornamentowane... długość około 120cm... dzieki aaaa i sorki za jakość zdięć... gdyby była taka potrzeba moge zrobić lepsze

narka

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...

Important Information