Skocz do zawartości
  • 0

Jakiś element silnika pojazdu???


Abaton

Pytanie

Znalazłem go na miejscu małej potyczki wojsk rosyjskich z wycofującymi się niemcami na południu opolszczyzny.
Najprawdopodobnie jakis element silnika, jakiegoś pojazdu może ktos wie co to i od czego może to być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Jest to napewno element kranika paliwowego...gdy byl otkręcony na dwóch dziórkach motor jechal na pelnym baku paliwa,natomiast gdy paliwa ubyło zmniejszalo sie cisnienie w baku i trzeba bylo odkręcic tak aby lecialo przez cztery (KRANIK W POLOZENIU REZERWA")..brakuje tam niesty manetki do zmiany tego połozenia,ale dokłodnie od jakiego modelu nie jestem w stanie stwierdzic ale jeszcze postaram sie sprawdzic...czesc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem go na miejscu małej potyczki wojsk rosyjskich z wycofującymi się niemcami na południu opolszczyzny.
Najprawdopodobnie jakis element silnika, jakiegoś pojazdu może ktos wie co to i od czego może to być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to najprawdopodobniej element kraniku paliwa umieszczony na dole zbiornika paliwa od jakiegoś niemieckiego motocykla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie