Skocz do zawartości

Close Combat i Steel Panthers


merlin

Rekomendowane odpowiedzi

Grywalem i grywam w panthery.Mam wersje 7.1 i to jest chyba ostatnia bo na stronie Matrixa nie ma juz wiecej rozwiniec od ok 1 roku.Bardzo fajna gra taktyczna ale najlepsza jest jak sie gra przeciw zywemu przeciwnikowi,bo sam wiesz ze komputer mozna rozwalic nawet z duzo mniejszymi silami niz on posiada.Szkoda ze jej nie rozwijaja,no i oczywiscie nic nie slyszalem od dluzszego czasu o grach w sieci.My z kolega od czasu do czasu sobie popykamy ale szkoda gadac,fajnie bylo jak grywalo sie z Amerykanami.Zawsze wybieraja strone niemiecka i bardzo czesto dostawalo w d...
Czesc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Hej. Giercuję w Steel Panthers World At War. Mam bardzo duzo scenariuszy i kilka ciekawych kampanii. Jeżeli ktoś cos potrzebuje to chetnie przesle na emaila.
Jezeli ktos ma scenariusze i kampanie z poczatkowego okresu II wojny swiatowej do roku 1942 (bardzo mile widziane dotyczace Wrzesnia 1939 -niestety ja posiadam tylko jeden scenariusz Sacrifice of Polish Armor") to prosze o kontakt. Bardzo mile widziane:)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
Ktoś skończył kampanię CCIII z polskim modem? Czy później Niemcy mają Pz V i VI a Polacy to samo, co na początku? Nie chciało mi się kończyć, z Ruskimi przeszedłem wcześniej kilka razy.
RFX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie