Skocz do zawartości

PO CO JEST DZIAŁGRY WOJENNE ??


Gość kuba_gd

Rekomendowane odpowiedzi

PO CO JEST DZIAŁ GRY WOJENNE.....???
przecież tam jest 7 postów.....

cały czas się zastanawiałem i chciałbym to zrozumieć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjdę na chwilę ze swojej roli.
Od samego początku bytności na forum coś jest z Tobą nie tak. Najpierw ciągłe problemy z rejestracją, zapominanie" haseł i ponowna rejestracja paru nicków. Potem nachalne ogłoszenia, jeżeli ktoś nie odpisał na Twoje posty w dziale identyfikacja to już uwagi. W wątku o nieśmiertelnikach dziwne pytania o dział skoro 3 posty wyżej jest dokładne o tym info. Może bys zwolnił trochę i przestał dodawać posty dla samej idei ich dodawania? Najpierw pomyśl zanim coś napiszesz a dopiero potem próbuj zrozumieć. Ciągłe narzekanie. Może tak samemu coś stworzysz? Ja chętnie potem to skrytykuję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie krytykuję ale we wszystkie działy spełniają swoją
rolę (dużo postów) można się dużo dowiedzieć !!!
a dział gry wojenne" na zaledwie 8 postów
więc uważam że jest niepotrzebny.....
te 8 postów mogło by się bez problemów znajdywać w działe głównym.....

i to że zapomniałem hasła.....do teraz mnie intryguje gdyż hasło było banalnie proste i nagle przestało działać..:(((
więc poprosiłem abyś je zmienił .........


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, przepraszam, uniosłem się niepotrzebnie ale wystarczy zobaczyć godzinę o której dodałem post. Siedząc nad trzema rozgrzebanymi i nieskończonymi działami Odkrywcy, uzupełniając kalendarium i robiąc szkic do kolejnego czwartego działu nieśmiertelniki. Czytając ten wątek zabrakło mi po prostu motywacji do dalszej pracy nad O.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bocian jest OK
Wkurzaja mnie roszczeniowcy w typie kuby_gd".
I bradzo dobrze ze zrobiles to forum co swiadczy o tym ze wciaz trzymasz reke na pulsie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie