Skocz do zawartości

HS-3 jaką wybrać sondę. .. . .


Pirat SS

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam 30 cm.Już złaziłem trochę terenów i jestem z niej zadowolony.Wyciągam tą sondą różne fanty od drobnicy np: (złotą monetkę 10 MAREK 1877,sporo innych motet ,także srebrnych,a i kilka nawet boratynek **zależy od dobrego ustawienia smętka**)do sporych fantów na dużą głebokość do ponad 1,5 metra np.(otwarta skrzynka po możdzieżach a ostatnio na głębokości 1 m dwa hełmy niemieckie umiejscowione na dnie okopu w odległości poziomej od siebie 4m,a leżały tak jak gdyby je ktoś położył i poszedł :) ).
Większa sonda 37 cm. jest może troszkę lepsza jeżeli chodzi o zasięg ale będziesz miał kłopoty szukać fantów w większej gęstwinie(krzaki) chodzi o manewrowanie SMĘTKIEM .Pan H.S. (bo byłem u niego przy zakupie sprzętu )sam mi polecił 30-kę i to był dobry 100% wybór.
Następną wykrywkę jaką sobie zakupię to sprzęt za kilka tysięcy ale na moją kieszeń to zakup niemożliwy(hyba że wygram w totka).Także następne lata wypraw-SMĘTEK z 30-ką
pozdrawiam
ubenfurer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie