Skocz do zawartości

W - spółka z.o.o.


hakas

Rekomendowane odpowiedzi

Sorki za zamieszczenie tej samej fotki dwa razy - w odkryciach i tu, ale przynajmniej nasz wątek będzie bardziej kolorowy:)

Haki, byliśmy w tym samym miejscu, o którym u Ciebie rozmawialiśmy. Zeszło nam tam tylko 2 godzinki, ale trochę wyszło. Praktycznie sygnał za sygnałem - tylko że większość to odłamki. Przeczy to wszelkim śladom i opiniom o tym kotle. Środek lasu i dobrze widoczne stanowiska. Zresztą, jak Sz. wróci do domu, to do Ciebie wpadniemy i pogadamy. Teraz nie mam już czasu, bo sesja już tuż tuż i trzeba się wziąć za NAŁUKĘ :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haki, byłem tam wczoraj. Wygląda to na jakieś obozowisko. Widoczne ziemianki, ale jeszcze ich nie przeglądałem. Całośc otoczona płytkim okopem. Masa drobnicy i odłamków. Kilka stanowisk mg - kupki stalowych łusek... Wygląda to tak, jakby ktoś ich zaskoczył w obozowisku. Różności wychodziły, zresztą opowiem Ci jak się zobaczymy. Co ciekawe jestem tam pierwszy - teren nie skopany i np. resztki puchy od maski leżały przykryte tylko mchem. Niestety nie przetrwała. Pokładam duże nadzieje w ziemiankach. Nie zdążyłem ich przekopać, bo lunął deszcz, a znalazłem je dosyć późno. Następny wypad w to samo miejsce.
pozdr i do zobaczyska :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...
  • 6 months later...
Witam
mam pytanie do ekipy z Połczyna Zdr.:
Czy widaomo czy wasz urząd miasta zamierza podjąć jakieś kroki w stosunku do sprawy pomnika ppłk Tałdykina ?

Dziwne sie wydaje to ze nie jest nawet ujęty na mapie miasta i nie ma zadnej wzmianki na urzedowej stronie. Rozebreali go złodzieje i co problem zniknął ?
Pozdrawiam
Lobo-26
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie