Jump to content

Bounty Hunter Tracker IV


Łukasz

Recommended Posts

Witam! Dostałem w perzencie B.H. Tracketa IV, sprzęt oczywiście nówka:) Proszę o pomoc. Czego mogę sie po tym wykrywaczu spodziewać? Jakie ma osiągi (moneta - śr. 20mm, łuska karabinowa, hełm)? Proszę o pare SZCZERYCH słów. Zgóry dzieki Wam bardzo! Pozdrawiam, Łukasz
Link to comment
Share on other sites

Przykładowe testy w powietrzu: 1cent-20cm, nieśmiertelnik cynkowy(cały)35-36cm, bagnet w pochwie-36cm,puszka po piwie-40cm. Nie wszyscy mogą się z tym zgadzać.W terenie nie robiłem testów ale np.puszkę od maski p.gaz. wyciągałem z ok.-70cm z tym, że na puszce leżała maska.Nie często musiałem kopać głębiej niż sztych saperki jeśli chodzi o monety odznaki czy łuski.Acha, klamra Luftwaffe była głębiej ale w spulchnionej ziemi. Pozdrawiam.
Link to comment
Share on other sites

ja mam trackera ; jest tani , bardzo lekki , prosty w obsłudze że prościej się nie da , osiągi takie sobie - boratynke łapie do 14 cm w testach i praktyka wykazuje że tak jest żeczywiście , czasami doskwiera mu brak stabilizacji punktu pracy , po 2-3 dodzinach łażenia w upale zupełnie mi sfiksował , ale potem mu przeszło , wykazał odporność na upadki , cewka wodoszczelna denerwuje brak wskaźnika zużycia baterii , jeżeli szukasz monet ustaw go na dyskryminację 0 bo inaczej praktycznie nic nie znajdziesz ,(będzie łapał monety , ale odzrzucał drobne militaria)
generalnie można nim coś znaleźć
PS te osiągi co podają sprzedawcy można spokojnie podzielić przez 1/2
Link to comment
Share on other sites

Nie jestem sprzedawcą a użytkownikiem.Test,który podałem,jest prawdziwy. Napewno masz felerny sprzęt,po kiego ustawiać dyskrym. na "jeśli można ją wyłączyć. Ja ustawiałem od położenia na 12" do 3" ale na dyskrym. tonowej. Na zwykłej(położenie przełącznika- w lewo)zgadzam się. Mój bez różnicy na warunki pogodowe(deszcz,mróz czy upał)zawsze zachowywał się stabilnie,chyba że ustawisz potencjometr czułości na maksa.Pozdrawiam Irek.
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information