Skocz do zawartości

czy warto jeszcze szukac????


Gość xxxx

Rekomendowane odpowiedzi

Jakis czas temu miałem wykrywacz i szukało sie tu i tam...teraz gdy przeglądam sobie to forum,zaczyna mi sie wydawac ze nie ma sensu kupowac kolejnego,poniewaz wszystko,albo znaczna większosc została juz dawno spenetrowana...chociarz w miejscach,gdzie ja kiedys kopałem przede mną byli juz poszukiwacze a i tak trafiałem na niezłe fanty...co sądzicie na ten temat???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy warto szukać??Jasne ,że warto ,mimo tego ,że wcześniej ktoś tam już kopał i chodził z wykrywaczem.Przykład.Kilka lat temu z kolegami kopaliśmy na polskim stanowisku z września 39r.Teren był już przeszukiwany,więc się za dużo nie spodziewaliśmy.Znaleźlismy ze 300 polskich łusek z mausera i tylko tyle.Po paru miesięcach pojechał tam ponownie jeden z tych samych kolegów i kilka metrów od miejsc ,w których kopaliśmy znalazł 7 łusek z Ur-a.I co?Wszyscy mówili ,że tam już nic nie ma, bo teren przekopany. Jak widać można w takich miejscach coś jeszcze znaleźć ,bo przecież każdy idzie inną,swoją drogą ,mimo,że szuka w tym samym miejscu,w tym samym lesie ,w tym samym okopie.Z pozdrowieniem Daj dół".Grzebiuszka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie