Skocz do zawartości

Częstochowa


drag47

Rekomendowane odpowiedzi

Czy w Cz-wie jest jakaś grupa? Bo z postów na forum wynika że troche osób w okolicach szuka. Może by tak się jakoś zorganizowac?Fajnie by było na wykopki większom grupom ludzi jeżdzic.No to jak Medaliki może się w końcu zbierzemy?
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gipki to jak? Jedziesz jutro na Potok? Byłem dzisiaj z Mathewem i Thunderem ale nic specjalnego. Ja tylko troche łusek natargałem(głownie niemieckie od mausera).Mathew coś czuje że jutro mi ten twój orzełek wyskoczy:)
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety orzełek niewyszedł.Zaczynałem przy szpitalu i tam lipa.Póżniej pojechałem tam gdzie wczoraj zaczynaliśmy i znowu niemieckie łuseczki od mausera,jakieś klamerki i5 pfenigów z 1925 roku.Czyli znowu nic specjalnego.Może w przyszłym tygodniu będe tam znowu i na te złote ruble zapoluje:)A ty Gibki pod Mokrom trafiłeś dzisiaj coś ciekawego?
Pozdrawiam z
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mieszkam w Olsztynie oczywiście koło Częstochowy,posiadam wykrywacz MIdasa " , autko niestety nie terenowe oraz syna również zapalonego poszukiwacza ,ksywa profesor jest ze studiów , obecnie mam 35 latek. mój tel.0504706760 służę transportem , czekam na odpowiedż.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 6 years later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 4 months later...
  • 10 months later...
Cześć ja dopiero zaczynam ,czaję się na jakiś dobry,używany detektor do 400zł ,poznam kogoś ze sprzetem żeby zobaczyć czy mnie to wciągnie mieszkam w rejonie gdzie dużo militariów moze być zakopanych ze względu na okopy i partyzantkę która stacjonowała w moim lesie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie