Skocz do zawartości

SMĘTEK


Gość FUKS

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem co stało się z moim poprzednim zapytaniem o SMĘTKA bo już go tu nie ma, ale nie o to chodzi.
Mam prośbę do bardziej doświadczonych odemnie. Od ok.roku posiadam wykrywacz Smętkowskiego HS-3. Wyniki poszukiwań mam raczej mierne, moze ktoś mi doradzi jak pracować na tym sprzęcie? Jakie stosować nastawy , przy jakim gruncie? Mam cewkę 30-kę. Jak lepiej szukać- na eliminacji wpływu gruntu , czy na dyskryminacji ? Manualnie czy na automacie ? Pomóżcie proszę. Tylko nie piszcie mi, że to sprzęt do d..y, bo na lepszy mnie nie stać.
Dla zainteresowanych ; jestem z Legnicy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Fuks
moim skromnym zdaniem nie uzyskasz raczej konkretnej odpowiedzi ponieważ ilu ludzi tyle opini ja kiedyś pracowałem na wykrywaczu armand i miałem trafienia obecnie pośiadam HS-3 i jestem z niego bardzo zadowolony ponieważ mam trafienia w miejscach gdzie byłem wcześniej z armandem musisz po prostu wyczuć ten sprzęt a to wymaga trochę pracy z nim więc głowa do góry i życzę powodzenia w twoich wyprawach pozdrawiam

bunias.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego twierdzisz że nie ma tu Twojego poprzedniego zapytania? Sam przecież na nie odpowiedziałeś. I to raczej obraźliwie. Sugeruję rozważne wyrażanie opinii na forum niekoniecznie poparte dosadnymi wyrazami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie