Skocz do zawartości

niewolnik do wziecia Ciechanow


ciorny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

Wszystkim zwiazanym z historia interesuje sie od dawna Przygladam sie forum juz jakis czas ale to moj pierwszy post Wiec tak jak w temacie Jestem z Ciechanowa Jesli ktoas potrzebuje pomocnika do ponoszenia np lopaty ;] i chce przekazac mi chodz czesc swojej wiedzy bede dozgonnie wdzieczny :) Glownie chodzi mi o jakas osobe ktora mieszka w okolicy moze wybiera sie gdzies niedaleko na wykopki

Pozdrawiam Adam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie przyjacielu ... Może spróbuj innego układu. Idź do biblioteki, poszperaj, pogrzeb w internecie i.t.p. na temat historii walk w Twoim rejonie ale nie tylko. Możesz ustalić miejsca starych ludzkich siedzib albo miejsc w których mogli się gromadzić ( monetki, guziki). Potem porozmawiaj ze starszymi ludźmi z okolicy i ustal jakieś ciekawe historycznie szczegóły. Zaopatrzony w tą wiedzę napewno znajdziesz chętych do wspólnych poszukiwań, bo wykrywka i szpadel to bardzo przydatne narzędzia ale to tylko narzędzia ....

Pozdrawiam - kocur !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie