Skocz do zawartości

Do Piórka!


bjar_1

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!
Jestem w cafe ,ale do cholery nie ma tutaj GG ,ani nie mogę na maila odpowiedzieć :( Tłumaczenie doszło - wygląda super ,jak będę w domu to popoprawiam błędy i wrzucę. Fotki fantów od Ojca fajne - te dwie łuseczki mi odłóż :) Odezwę się jak będę w domu (za 2 tygodnie).
Pozdawiam!

P.S. Szczur - dzięki za fotkę z Końskich!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc!
udalo sie to tlumaczenie, Pawel postaral sie! Szkoda tylko ze tak dlugo to trwalo. Luseczki odloze a fanciorow nieco przybylo, szczegoly na priva podesle bo mam jakies dziwne problemy z wejsciem na Odkrywce ;) Wrazie co poprosze o wstawienie na identyfikacje, meczace jest wchodzenie na forum przez obce serwery;)
Trzymaj sie
Piorek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Marek - w piątek łap mnie na GG ,jutro mnie w domu nie ma bo jadę z chłopakami do lasu. Przypomniało mi się ,że miałeś jeszcze jakieś łuski dla mnie (kilka sztuk 7,92 x 57) - chyba zapomniałeś wziąć :) Wczoraj przyszła mi paczuszka - 66 mauserowskich ,4 mosiny i 2 łądne czeskie mannlichery z 1935 r. Pogadamy na GG.

Michał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc:) moze byc problem z piatkiem bo kombinuje jak sie urwac z roboty na wykopki ;) Na poczcie (chyba dziala Ci poczta:P)masz wykaz luseczek ktore mi zostaly - wybierz co Cie interesuje to wysle je poczta + troche filmow w promocji:) Caly przyszly tydzien mam urlop bede poza zasiegiem sieci jak co to pusc SMS sprobuje sie odezwac.
Pozdrawiam
Piorek
P.S. Dzieki za odwiedziny, mam nadzieje ze podobaly Ci sie targi:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie