Skocz do zawartości

Jestem mile zaskoczony!!!


vonadamski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!!

Coz.......Znam Bociana nie od dzis ale tutajn mnie zaskoczyl:D Nie wiem czy ktos z kolegow sie moze rownac ze mna jesli chodzi o spedzanie czasu przed komputerem. O godz 15.30 przychodze z pracy przegladam poczte, forum odkrywcy i jeszcze dwa inne. To zajmuje mi jakies 10 minut jesli jest ktos na chacie odkrywcy pojawiam sie i gadam jesli nie wlaczam jakas gierke o II WŚ i tak do godz 1.00 lub 2.00. Istnieja przerwy oczywiscie na zjedzenie(10min) lub na pogadanie na chacie(z tym roznie bywa:D) no i wpadanie po nowe info na forum. Tak wyglada wiekszosc moich samotnych dni:( System wyglada inaczej jesli przyjedzie moja kobieta lub jade na wykopki tudziesz mam ciekawa ksiazke(o drugiej wojnie swiatowej:D)
Niezly jestem co??? Cyberczlowiek:D:D:D

Z powazaniem vonadamski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
taa, widze ze tu sami maniacy komputerowi:). ja mam prace przez dwa dni w tygodniu, a 5 dni odpoczywam /czytac gram/. idzie wiosna mam juz wykrywacz wiec mysle ze wiekszosc czasu wolnego bede teraz w terenie. czego sobie i wam zycze. ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie