Skocz do zawartości

Zdjęcia lotnicze Polski z 1939 roku - super !


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 months later...
Właśnie trafiłem na to archiwum okrężną drogą :)
Nie wiem, skąd to ostatnie pytanie, bo są tam też zdjęcia z miast kresowych. Chyba, że archiwum jest uzupełniane, i od lutego przybyło zdjęć.
A w ogóle zapraszam wszystkich do oglądnięcia zdjęć, bo dotyczą one większości wątków z września '39. I nie są to tylko zdjęcia lotnicze. Przeważnie są to przeprawy mostowe i lotniska, czyli to, co najbardziej interesowało Luftwaffe. Ale są też zdjęcia aziemne", a tu już rozstrzelenie tematów ogromne. Pociąg pancerny, Okęcie (zniszczone Łosie), Hitler na Okęciu, Gdynia(jeńcy, umocnienia), Hel (zniszczone okręty, działa, maskowanie), nawet coś z Westerplatte się znajdzie dla Wachmistrza. Pińsk, Warszawa - złowrogie zdjęcia z nalotów, przepiękna pogoda, doskonała widoczność niestety. Bunkry. Działa. Nawet jakiś zabytkowy czołg. Składy zdobytego uzbrojenia. I tak dalej, i tak dalej. Do każdego wątku. Przeglądajcie uważnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie stąd,że jest tam dosłownie kilka zdjęć z obszaru Polski,który dostał się Sowietom.Większość dotyczy Polski centralnej i zachodniej,a mnie interesują kresy wschodnie,głównie obszary zajęte przez Armię Czerwoną.Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie