Skocz do zawartości

Nieuczciwość


maciej

Rekomendowane odpowiedzi

No nie wiem; 169/2 (poz/neg). Te dwa negatywne to twoje.
Ta osoba sprzedaje sporo nieśmiertelników, niektóre jak po rozstrzelaniu.
Ten Twój jest trochę za ładny (litery jak od matrycy), ale może tak ma być. Powiedz dlaczego uważasz, że jest nieorginalny? Będę wiedział na co patrzeć w przyszłości.

saludo, comet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jesteś pewien oszustwa to sprawa jest prosta, transakcja na allego jest normalną umową kupna - sprzedaży i jako taka może być skierowana do sądu. W tym wypadku jak sądzę wystarczyłoby poinformowanie tej pani o takim zamiarze i byłoby po krzyku. Zorientuj się tylko ile mogłaby kosztować ekspertyza tej blaszki a ewentualny telefon niech wykona Twój kolega prawnik.
Na allegro już trochę przyżyłem ale jakoś zawsze się udawało. Nicka mam takiego samego jak tu.

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

169/2 - chodzi o komentarze, 169 pozytywnych, 2 negatywne.
Te 6 bić różnych od wzoru, jak rozumiem masz zastrzeżenie do czcionki?
Blaszka wygląda na autentyczną przy tej rozdzielczości.
Jeżeli numery lub opis został dobity na starą, to powinno to być widoczne po zeskanowaniu i silnym powiększeniu.
Rzuć temat na forum, pewnie jakiś szpec się odezwie.

spójż jeszcze na tą stronkę.
http://www.poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?t=8564
saludo comet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hola hola Panowie!
Jako autor artykułu na który się tu powołujecie mogę stwierdzić że:
- istnieją co najmniej dwa rodzje bić tego typu niesmiertelników. W artykule zamieściłem akurat ten który przypomina nieco ten z allegro. Gołym okiem widać jednak pewne różnice.
Pamiętajcie jedno - to że nieśmiertelnik wygląda tak samo czy zupełnie inaczej niż ten w artykule - jeszcze o niczym nie świadczy - można bowiem zrobić prawie idealną kopię. Poza tym często zdarza się że nieśmiertelniki jednaj jednostki wybijano w dłuższym przedziale czasu i z różnych przyczyn zmieniano kroje czcionki. Mam wiele przykładów tego procederu. W związku z tym nie można wykluczyć że istniał jeszcze jakiś inny wzór
- kupowałem kilka rzeczy od WISa i nigdy się nie naciąłem - choć wiadomo - że nigdy nic nie wiadomo ;-)
- Maciej - jak chcesz to prześlij mi przy okazji tą blachę to ją obejrzę i może coś wymyślę na jej temat.
pozdr
A.Rostocki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha i jeszcze pozwolę sobie na mały off-topic do Comet.pl: masz może jeszcze tą blaszkę szkoły obserwatorów z Torunia ? Czy ewentualnie jest do zbycia? A może masz jakieś dublety z tej jednostki?
Odpowiedź proszę na priva - szkoda zaśmiecać wątek.
pozdr
A.Rostocki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Maćku,
blaszka doszła i z wielką przykrością stwierdzam, że niestety ktoś faktycznie zrobił Pana w przysłowiowego konia.
Może nie widać tego na zdjęciach ale to fals.
Nie będę sie na forum publicznym rozpisywał dlaczego tak jest. Poco zwracać uwage fałszerzy na ich błędy.
To ewentualnie na priva.
pozdrawiam
A.Rostocki
p.s. nieśmiertelnik odeślę razem z blaszkami które mam nadzieję wylicytuje Pan ode mnie na allegro. Życzę powodzenia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie