Skocz do zawartości

Codename Panzers


Kryniooo

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmmmmm

Mam takie pytanie , co prawda planuje kupic giere ale cena jest dość wysoka i tak czekam na okazje Alegrooooooo

Mam pytanie do katujących w ta gre , rozumiem ze za wykonanie zadań otrzymuje się punkty za które mozna nabyć nowy sprzęt ewentualnie nowe jednostki , podczas walki zdobywamy czołg wroga ( pojazd ) obsadzamy go swoja zaloga , i po skonczeniu misjii ten zdobyczny sprzet mamy na stanie ? , to znaczy w menu posiadanych jednostek gdzie mozemy dokupic sprzęt ewentualnie ( sprzedac,wymienic ) bedzie figurowała ( obecna) zdobyczna jednostka którą bedzie mozna opchnąć ewentualnie wymienic ??????

Jak narazie mam troszke teorii a 0 praktyki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na temat zdobycznego sprzetu w tej grze inne zdanie. Nie jest latwe zdobycie wrogiego pojazdu no i trzeba miec pod reka zaloge ( ciezko jest ja ochronic ). NIe zawsze sie to nawet oplaca bo angazujesz duze sily kosztem zaskoczenia. W menu zakopow nie ma mozliwosci dalszego korzystania ze zdobycznego sprzetu. Jezeli nie grales w ta gre to musisz sie przygotowac na dziwne zjawisko : Jezeli grasz Tygrysem - T-34 ma super wytrzmaly pancerz i ciezko go zniszczyc, natomiast jesli grasz T-34 p-ko Tygrysowi jest na odwrot. Ja odnosilem wrazenie ze czolgi gracza sa celowo oslabione przez tworcow gry.
Przeszedlem cala - wracam do niej czesto ale teraz czas na prawdziwe wyzwanie : Soldiers The Heroes of II War.

P.S. Z jednej strony dobrze ze ten snieg spadl ;-)

Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie