Skocz do zawartości

ZNOWU GEOSCAN!!!


Gość Krzysztof W

Rekomendowane odpowiedzi

w wakacje sprawiłem sobie Dukata z cewką 30. pierwsze wrażenie bardzo lekki, łatwo się składa.na bateriach alkaicznych można trochę pochodzić(na jednej 9V) jest czuły namieżać można kantem cewki.ma dwie wady: pełna aluminiowa konstrukcja nośna do samej cewki co powoduje iż na maksymalnej czułości delikatne wachnięcie cewki powoduje sygnał; druga wada gdy ustawię wykrywacz bez dyskryminacji nie widzi on taśmy stalowej z łuskami mosiężnymi (co prawda wystarczy ustawić jaką kolwiek niewielką dyskryminacjęi jest w porządku.w powietrzu ma dobre osiągi ale w gruncie według mnie odbiegają znacząco. z wykrywaczem tym trzeba się zgrać na początku byłem bardzo zawiedzony jego osiągami ale po kilku wypadach w teren zaczeliśmy się ozumieć". trafiłem nim i monet pojedyńcze i militaria. njgłębiej trafiłem na aluminiowe blaszki wielkości 20-30cm na głębokości około metra, leżało ich kilka sztuk.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
dolączam sie do apelu kolegi-PROSZE POWIEDZCIE COS NA TEMAT WYKRYWACZA GEOSCAN MNIE OSOBISCIE INTERESOWALY BY OPINIE NA TEMET MODELU HUNTER 2002-nie wiem czy producent podaje wiarygodne osiągi- czesc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie