Skocz do zawartości

Grupa LODZ


obert8

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 224
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Na spotkaniu byłem ja i MIchał :{ obgadaliśmy sprawe spotkań bedą co 2 tyg. Z wykopkami ruszamy jak zejdą sniegi. Zastanawialiśmy się też nad jakimś dłuższym wypadem gdzieś dalej Twierdza Przemyśl może Dukla ewentualnie Modlin, Osowiec, lub linia Warty i Widawki. Tak co by możan było pokopać ale i na umocnienia popatrzeć (z myślą o Kalfasie- bunkrowiec).Termin wycieczek maj bo sa dwa dłuższe weekendy 1-3 i 27-30. Tak to wyglądało w skrócie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To akurat są okolice Pilicy w rejonie Sulejowa.Ale czy to z I czy II WŚ tego nie wiem.Sam też tam jakoś nie dotarłem.Ale może w tym roku.Może warto byłoby wspólnymi siłami sczesać tereny na NE ,E SE od Łodzi zanim rozkopią wszystko pod autostrady.pozdr efes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby to zawlec do domu potrzebna byłaby przyczepka o żonie i jej reakcji nie chce mi się nawet myśleć.Mam nadzieję ,że jeszcze to tam leży-czyste alu.
Najbliższe spotkanie w pierwszy piątek marca.Tak?pozdr efes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol dawno mnie nie było.A widze ze z grupa cieka.Dobra to nastepnie spotkanie w pierwszy piatek marca.A co z jakimis wykopkai?Drogi michale.NIe mam podpisów obojga rodzicow...wiec nie moge odejsc od grupy????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Maćku ja dostałem. Aha panowie wiem ze swięta to nie zaszczęśliwy czas na wyady z kumplami za miasto ale tylko wtedy mam wolne więc jak tylko w Wielkanoc nie będzie śniegu może skoczym gdzies w pole albo do lasu. prpozycje miejsca prześle mailem.
pozdr. MJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie