Skocz do zawartości

Grupa LODZ


obert8

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz co drogi macjeju nie bede juz jezdził z wami na wykopki ani nie bede przychodził na spotkania zebys nie musiał patrzyc na moja parszywa gebe ani słuchac mojej mowy.Odchodze z grupu.Zegnam................................................................................................................................................................................................
Juz prosisz o litosc,juz płaczesz na soba,Ja stoje przed toba-FRONTSIDE"
Jak to powstrzymasz?Moje ostatnie tchnienie.Płona swiecie nad Mym grobem,Płacze niebo musze odejsc.Moje ostatnie tchnienie.Gdzie znajdziesz mnie?Zaprawde powiadam wam to moje ostatnie tchnienie...MUSZE ODEJSC! tez FRONTSIDE"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 224
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Nie mogłem być na piątkowym spotkanku a z forum widze ze się dużo działo.Hmm mam nadzieję że nie bedzie miał racji poeta mowiąc Miłe złego początki lecz koniec żałosny" koledzy nie kłuccie się -to mój apel Proponuje kolejne spotkanko w piątek miejsce to samo, Tawerna godzina 18-20 do wyboru.Jednoczesnie zapraszam wszystkich zainteresowanych znak rozpoznawczy gazeta na stoliku.

Pioterk zastanawiałem sie nad wypadem w jakis długi weekend do Przemyśla bedzie coś dla Ciebie i dla kopaczy, ewentualnie możemy przejść się po polskich tedeorytach nad wartą bliżej i taniej- temat pozostawiam do rozważenia. I warto by zorganizować jeszcze jakis wypad szczególnie, że od piątku ma być ocieplenie. Czekam na sugestie.

Ober mam nadzieje ze mimo twojej nie obecności fizycznej w Polsce to na forum bedziesz goscił. Napisz jak się ustawisz na tej twojej wysepce. Mam jeszcze od CIebie sprawę ale pogadamy o tyn by mail. Pozdraiwm i zycze powodzenia!!

Pozdr. MJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.
jestem chętny na wyjazd z tym że dopiero w marcu. Teraz nie bedzie mnie przez trzy tygodnie, także przykro mi ale nie bedę mógł uczestniczyc w spotkaniach.
Co do miejca możemy się dogadać może być Przemyśl ( z tym że trzeba by to zrobić w minimum trzy dni, bo jest to dość daleko ), może być linia Warty i Widawki, może być Ossowiec, Modlin - jest dosyć blisko jest dużo fortów dookoła i fajnych miejsc.

pozdrawiam
Kalfas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PRZEPRASZAM CIE BOCIAN ZA PRYWATNE POGADUCHY ALE TO JEDYNY SPOSOB ZEBYM COS PRZEKAZAL SYNOWI viader jak dojade na jersey to zaddzwonie na razie tu w londynie jest balagan z tymi kartami utrzymuj kontakt z chlopakami z grupy caluje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzień dzisiejszy, tak na 90% powinienem być. Ale dokładnie to pewnie powiem jutro wieczorkiem.
Panowie mam jedną prośbę. Są trzy wątki o Łodzi i powstaje pewien bałagan. Może wytypujemy jeden i tam będziemy się wpisywać.
Pozdro.
Maciej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macieju masz rację! Proponuję ten wątek. Odezał się też do mnie Efes, na spotkaniu go nie bedzie ale jest gotowy na jakies wykopki w weekend. Jezeli pogoda dopisze to wyskoczymy gdzies w okolice Łodzi. Wszystkich chętnych zapraszam na spotkanie w piątek w Tawernie róg ul. Radwańskiej i Stefanowskiego, lub o kontakt gg 1360787 lub tel 505613150.
Pozdr. MJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie cisza więc nie wiem co robić. Ja mogę być w Tawernie ale gdzieś o godzinie 18:30. Tylko jeżeli nikt nic nie napisze to raczej się nie wybiorę.
Poczekamy - zobaczymy.
Pozdro Maciej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie bedzie znowu jakies chotupsko mnie dopadło. W każdym razie warto się spotkać takie przerwy mogą wpłynąć destruktywnie na grupę". Macieju w razie czego zostaw lub przeslij jakiś namiar na Ciebie gg lub tel.
Pozdr. MJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze z daleka ze grupa lodz sie rozpada co jest chlopaki jak nie ma mlodego i mnie to juz dupa tutaj na jersey sie nie szuka fanty kupujesz w muzeum bez sensu pozd obert 8 buziaki dla viadera
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze z daleka ze grupa lodz sie rozpada co jest chlopaki jak nie ma mlodego i mnie to juz dupa tutaj na jersey sie nie szuka fanty kupujesz w muzeum bez sensu pozd obert 8 buziaki dla viadera
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem ja i był Michał.. Więc spotkanie się odbyło i nie wydaje mi się że to dupa. Aha był też Młody - przynajmniej dzwonił :)
Razem z Michałem myśleliśmy o tym czy nie spotykac się w piątki ale co dwa tygodnie. Pomyślcie nad tym (wiadomo piątkowy wieczór nie każdemu może pasować). A jak ekipka będzie miała gdzieś jechać to i tak mamy telefony i gg więc się dogadamy.
Jagoda mój numer gg prześlę Tobie na gg lub smsem.
Obert po ile w muzeum są niemiecki nieśmiertelniki???
Pozdrawiam.
Maciej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mowiłem jestem chory, a z gorączką kiepsko sie siedzi gdzie indziej niż w łóżku. Dzwonił do mnie Efes, nie dotarł bo pracował, za to ma wolny poniedziłek i wtorek ja się raczej nie wybiorę wolę ozdrowieć.
Na spotkanie proponuję jeszcze ten piątek bo za 2 tygodnie znowu mnie nie bedzie (szkoła). Potem mozemy spotykać się co 2 tyg.
Pozdr.MJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema
jam tez z Łodzi. jako ze sa to moje początki rozgladam sie za towarzystwem które podziela moje historyczne zainteresowania. Niedługo bede włascicielem rutusa ultra.
1 pyt: jest zima a wy łazicie z pikawą?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MackuC tak chodzimy jak jest snieg troche to meczące ale są efekty zobacz na głównym forum post http://www.odkrywca-online.pl/pokaz_watek.php?id=151230#151372 . Ustaliliśmy ze nie ma sensu spotykać się co tydzień. Następne spotkanko na początku marca tj 4 w tym samym miejscu i czasie.
Pozdr. MJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie