Skocz do zawartości

Podziemia Gdyni


Gość Bocian

Rekomendowane odpowiedzi


Poszukuję wszelkich informacji na temat podziemi znajdujących się w Gdyni na Wzgórzu Św. Maksymiliana.
Wyraźnie widoczne są tory po których coś zjeźdzało pod ziemię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta kopuła to po prostu zjazd pod ziemię, wchodzą w nią tory. Z tego co udało mi się dowiedzieć to w tunelu ponoć w 63 roku, były prowadzone jakieś prace przez ekipe z jakiejś kopalni. Jest jescze parę podobnych miejsc w tych okolicach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto wie czy nie jest to miejsce na następny zlot.Swietne miejsce.Piękne Trójmiasto,tajemnica,plaże,Hel.Rewelacja.Prosiłbym o kontakt osobisty.
Tel:0-18-266-33-69
0-18-264-63-03
0-601-45-63-94
lub irx.pl #sensacje codziennie wieczorem
lub hartmann_pl@yahoo.com
Leszek Kusiak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda już raz był zlot w Gdańsku ale może to i dobry pomysł , oglądać co jest. Miejsc sporo, baza noclegowa dobra. Na dniach odezwę się na priva. Mogę pomóc w organizacji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 years later...

Nie drążyłem dalej tematu.

Ale zamieszczam ciekawostkę

Tory wąskotorówki schodzą pod ziemię na jedynej wolnej na tej ulicy posesji. Dzielnica willowa a na pomieszczeniu na końcu jednej z odnóg tunelu stoi dom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lokalizacji z wiadomych przyczyn nie podaje. To spokojna dzielnica i pojawienie się setki poszukiwaczy nie byłoby mile widziane.

Z tego co pamiętam z opowiadań sąsiada" tej działki w 63 roku jakaś ekipa z kopalni zasypywała ten tunel żeby nie osiadał. W linii prostej od wjazdu pod ziemię około 300m dalej jest linia brzegowa i obok jednostka wojskowa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie