Skocz do zawartości

Rekonstrukcja Warszawa Waffen SS


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!
Szukam ludzi zainteresowanych stworzeniem grupy rekonstrukcyjnej na terenie Warszawy i okolic. Rekonstrukcja miałaby dotyczyć jednej z dywizji Waffen SS. Osobiście myślałem o LSSAH ale może to być równie dobrze Wiking"( która to dywizja toczyła walki w rejonie Warszawy w 1944 roku z nacierającymi wojskami radzieckimi. Prosze wszystkich zainteresowanych o kontakt na mój mail.

Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że zostały przekrocone granice ktorych przekraczać nie wolno. Jeżeli ktoś ma odmienne zdanie niż druga osoba ma do tego prawo, ale prowokowanie wymiany obraźliwych postów nie ma tutaj prawa bytu. Jeżeli chcecie się kłócić i obrażać proszę bardzo ale prywatnie nie za pomocą forum.

Cytuję.

* Forum służy wymianie informacji i doświadczeń.
* Każdy ma prawo zadać pytanie lub udzielić odpowiedzi zgodnie z zasadami Regulaminu niezależnie od stopnia zaawansowania.
* Na Forum obowiązują zasady wzajemnego szacunku i dobrego wychowania.

* Temat dyskusji powinien być jednoznacznie związany z tematyką serwisu.

Na Forum zabrania się:

* Zamieszczania wypowiedzi/materiałów powszechnie uważanych za wulgarne lub obraźliwe, antysemickich, rasistowsich i jednoznacznie obrażających uczucia religijne.
* aśmiecania" forum informacjami nie związanymi z jego przeznaczeniem.
* Świadomego wywoływania obraźliwych osobistych dyskusji oraz umieszczania wypowiedzi jawnie obrażających innych członków Forum.

Każda osoba która nie dostosuje się do regulaminu w tych punktach zostanie poproszona o opuszczenie forum. Jeżeli będzie to konieczne to zablokuje taką osobę i użyje wszelkich dostępnych mi środków aby blokada była skuteczna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie