Skocz do zawartości

czy ktoś wie?????


KUBA_GDA

Rekomendowane odpowiedzi

Lepiej weź głęboki wdech a następnie jak już zapewne zauważyłeś nad formularzem przy dodawaniu postu masz okienko" i przycisk obok Przeglądaj, więc kliknij na przeglądaj i następnie jak już znajdziesz zdjęcie jakie chcesz dodać naciśnij kolejny przycisk Załaduj zdjęcie. Jeżeli zdjęcie prawidłowo się załaduje to pojawi się jego miniaturka i można wypełnić dalej formularz postu treścią. Jeżeli nie pojawi się miniaturka to zapewne pojawi się komunikat błędu np. że zdjęcie jest za duże lub ma za dużo kb, lub jest w złym formacie.
Jeżeli tak jest to musisz je samemu przerobić na : mniejsze, lżejsze lub w odpowiednim formacie. Tego system niestety za Ciebie nie zrobi. W razie czego możesz przeczytać ponownie instrukcję na głównej stronie forum nad regulaminem a pod wyszukiwarką.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, okazało się że to ja musiałem byc pijany. Nie sprawdziłem. Akurat zarejestrowałeś sie w momencie hurtowej zmiany statusu użytkowników i zmiany domyslnego statusu przy rejestracji. Powinieneś zagrać w totka :) Byłeś jedyną osobą która sie nie załapała" na samodzielne dodawanie zdjęć.

Z mojej strony przepraszam. Ech.. tym razem ja najpierw napisałem a potem pomyślałem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie