Skocz do zawartości
  • 0

prostopadłościan-złom?


Szefo

Pytanie

wymiary to ok 8 x 5,6 x 1,7 cm, co to może być???, w środku chyba było drewno, są 3 nity w rozłożone w kształcie trójkąta i otwór chyba po jeszcze 1 nicie, z jednej strony widać wnętrze
pozdr
Szefo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

widziałem kiedyś podobne okucie... Jeżeli w środku jest drewno, znaczy się, może być to od skrzyni. Jestem pewien, że widziałem coś podobnego na jakiejś desce jako okucie... tylko gdzie? Może ktoś inny też gdzieś coś podobnego widział?
pozdr. wonsy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rada Wonsów, po wnikliwej i wyczerpującej dyskusji, cechującej się wzajemnym zrozumieniem, w późnych godzinach wieczornych, ustaliła sobie.. to co chciała. Mianowicie: Widzieliśmy takowe przedmioty w miejscu palenia skrzyń. Nie wszystko się spaliło i były kawałki desek z takimi okuciami. W skrzyniach spłonęły bliżej nieznane nam dobra :( - Rosjanie je spalili.
Pozdr. wonsy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymiary to ok 8 x 5,6 x 1,7 cm, co to może być???, w środku chyba było drewno, są 3 nity w rozłożone w kształcie trójkąta i otwór chyba po jeszcze 1 nicie, z jednej strony widać wnętrze
pozdr
Szefo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie