Jump to content

PROPOZYCJA WCALE NIE SKROMNA.(ale potrzebna i możliwa)


Guest kolekcjoner

Recommended Posts

Mamy końcówkę roku 2002 i czas Nasz się kończy . Nie czekajmy na wejście U.E. do Polski . Bo jak U.N.i wejdą to dotychczasowe nasze starania , wycieczki terenowe , zbieranie informacji od świadków , kopanie po różnego rodzaju archiwach w kraju jak i za granicą spełzną na niczym .
Szkoda tylko tych straconych lat i czasu strawionego w terenie .
Wykorzystajmy to co nam pozostało do wejścia , najlepiej jak tylko możemy .
Każdy z Nas jest w posiadaniu jakiś informacji , ważnych , może nie istotnych ale mających jakieś uzasadnienie historyczne.
Proponujemy , zamiast wykłócać się o swoje racje i informacje oraz o swoje przekonania wymieńmy się posiadanymi przekazami i wiadomościami na interesujące nas tematy .
Wiadomo że czynnik pojedynczy nie posiada na tyle zasobów sprzętowych oraz finansowych do opracowania eksploracji wspólnych tematów .
Zróbmy to grupowo , WEŻMY SIĘ DO KONKRETYCH POSZUKIWAŃ .
Każdy z nas posiada jakiś sprzęt , siłę fizyczną , ewentualnie mały zasób gotówkowy na ten cel.
Namawiamy do wspólnych spotkań grup , osób indywidualnych (zainteresowanych poszukiwaniami) oraz zrzeszeń i opracujmy wspólne działania oraz wyprawy w teren .Nie czekajmy aż Ktoś się wychyli w jakimś temacie , bo jak na razie każdy chce tylko chce coś dla siebie (tylko po to żeby sprzedać coś na zachód) ale czasem to przerasta jego możliwości i zamiary.
A takich „Ludzi” my uważamy za złodziei dobra kultury narodowej , .( o tym że nasze prawo jest chore , nie chroni zabytków istniejących((które popadają w ruinę)) tym bardziej uważa eksploratorów za rabusi i wandali czyniących szkodę na rzecz”kultury”. Którą sami wyprzedają za marne grosze i nie zasilają budżetu Państwa Polskiego.
Jak zostały zakratowane wejścia „ o których było wiadomo że coś w nich jest ukryte tzw ”nietoperze” tak samo jak ”kratuje” się informacje o konkretnych schowkach na które istnieją dowody potwierdzone badaniami.
Wszelkie , konkretne prace są blokowane odgórnie przez Warszawę (przez ludzi w rządzie którzy siedzą w KIESZENI zachodu , i otrzymują premię za blokowanie tematu , w EURO)

Dopóki mamy czas i możliwości ratujmy to co jeszcze zostało do uratowania.
Panowie. Albo się dogadajmy , albo zrezygnujmy z wypowiedzi na tym czy innym forum . A bajki to poczytajmy sobie na dobranoc .
Pozdrawiamy , czekamy na wasze konkretne wypowiedzi oraz działania.
Z poważaniem dla wszystkich:
Viking & Kolekcjoner
PS:
Żeby nie było na Vikinga , częściowo dołączył się Kolekcjoner(tekst został zredagowany wspólnie)
Link to comment
Share on other sites

ja już pisałem wielokrotnie na tyn i drugim forum dotyczącym gór sowich o tym samym jednka posty były traktowane jak grochem o ścianę i nie tylko poprostu bez żadnej odpowiedzi
bo fakt jest taki że każdy z nas cols ma i każdy może uważać się za specjalistę w danej dziedzinie jednak jest ona bardzo wąska bo nie ma speca zajmującego sie wszystkim od a do z dlatego kończąc ten może przydłygi post chcę się dołączyć do takowej akcji a wszystko co planujecie proszę o kontakt na maila bbasia@interia.pl
pozdrawiam michał BBasia
Link to comment
Share on other sites

Po to przy okazji został utworzony dział Poznajmy się", ale sądząc po istniejących wpisach są one typowo towarzyskie.
To może przypomnę:
wpisując się na listę
Postaraj się jak najdokładniej określić swoje zainteresowania, w czym można się do Ciebie zwrócić o pomoc, w jakim temacie czujesz się najlepiej, jakim sprzętem dysponujesz."

Uprzedzając pytanie, aby zmienić coś w swoim wpisie wystarczy przesłać do mnie prawidłową treść tegoż. Wysyłać proszę z (za pomocą) KONTA które podaliście w formularzu przy dodawaniu swojego wpisu.
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information