Skocz do zawartości

pytanie o M.R.U.


Gość hornet

Rekomendowane odpowiedzi

Wybieram się na system i mam pytanko czy w tej chwili jest otwarty Pz.w.736 i czy można się nim dostać na dół? I jeszcze jedno...a mianowicie czy ma kotoś jakieś informacje jak wygląda sprawa przejścia przez zawał koło ob.2590 i czy wogóle warto się tam przeciskać i co jest konkretnie za tym zawałem?Dzięki za cokolwiek!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przypuszczam, ze masz na mysli miejsca pokazywane w programie ie do wiary". Jesli tak to poszukaj w starszych watkach, chwile po tym gdy byl emitowany ten program, pojawil sie temat zwiazany z pokazywanymi tam miejscami.
Co do liczby odpowiedzi na Twoje pytanie, to tak czasami bywa... Ja juz sie przyzwyczailem ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello!

Ja też mam pytanie o MRU, a ko(ń)kretnie o nową stronę internetową, którą podobno niedawno reklamowano, albo omawiano w radiowej Trójce. Podobno jest to rewelacja z jakimiś filmikami czy animacjami albo też obrazkami przestrzennymi. Nie jestem dupą internetową i bym sobie znalazł tą stronę, ale o MRU jest w sieci sporo i jak tylko na jedną wchodzę, to się zaczytuję i siedzę już do wieczora. Poszukuję albo najlepszej strony o MRU albo jakiejś nowej i super ciekawej. Pomożcie!!!!
POZDR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie