Skocz do zawartości

Ruski Bród - 18-22.01.1945 - część IV-ta


bjar_1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 108
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Bjar fajne miejsce znalazłeś. Mając sygnał człowiek nigdy nie wie co trafi, dopuki nie wykopie i obejrzy bicia na denku. Pi razy drzwi domyślam się rejonu gdzie to jest, no ale to jest twoje miejsce. Mam urlop wiec na dniach wybiore się w ten rejon. Problem tylko z wygospodarowaniem całego dnia, bo do Ruskiego Brodu mam 100 km.

Pzdr AK 77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj biar_1,widzisz tak to jest, człowiek ze szczerego serca chce sie podzielić z ludźmi swoimi znaleziskami,miejscówkami,a jak tylko juz pokaże,powie co gdzie i jak,to może sie tylko za głowe łapac co na swoich miejscówkach zastanie!!!wiem to z własnego doswiadczenia,juz teraz staram sie być ostrożny i kontrolować to co mówie,bo chołota jest wszedzie!!!Pozdrawiam prawdziwych poszukiwaczy!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na fotce moje fanty z dzisiejszego wypadu z kolegą Ak77 :) Jak widać nie było źle - odznaka sportowa WH m.in. wyszła.

Co do pajaców robiących szkody w lesie Straż Leśna została poinstruowana jak ma postepować z co niektórymi :D Sami też będziemy wymierzać sprawiedliwośc - saperki posiadają szlif bojowy.
Jutro też w lesie jesteśmy - relacja wieczorem.

pzdr

bjar_1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie bjar_1 nigdy do niewypałów i innych ozrywek" mnie nie ciągnęło. no i jestem za stary, żeby ekscytować się tym, co się znalazło w lesie, bo nie ryję w ziemi, natomiast mam nadzieję, że przeczytam adres, na który Pan i pańscy koledzy wysŁali informacje o znalezionych żołnierskich nieśmiertelnikach. Moja prośba o w/w adres wynika z przekonania, ba (z pewności)że znalazcy tylu (jak Wy to nazywacie laszek") zachowali szacunek do poległych choćby i wrogów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Nowy" chcesz znac adres ? To może najpierw sie zalogujesz , a nie udajesz Galla Anonima. Jestes za stary na chodzenie po lesie ? To jak mozesz wiedziec w jaki sposób wykopuje sie niesmiertelniki. Jeżeli juz chcesz o czyms pisac to najpierw musisz mieć choć minimum informacji na ten temat. Inaczej siedz sobie dalej w domu i pierdz w stołek, a głosu nie zabieraj jak nie wiesz o co chodzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AK 77 Posty czyta się uważnie. Nie jestem za stary na chodzenie po lesie, tylko na zabawę niewypałami to po pierwsze. Po drugie : Aby się dowiedzieć jak się wykopuje nieśmiertelniki wystarczy poczytać niektóre posty (codziennie) a zwłaszcza jedną taką stronę pseudoposzukiwaczy i hien, której nazwy nie podam aby nie reklamować zachowań, które jeśli (na razie) nie są karalne to powinny być przynajmniej uznane za nieetyczne i niemoralne. Po trzecie zaś i najważniejsze: Jeżeli otrzymanie adresu organizacji, do której każdy normalny człowiek znajdujący nieśmiertelnik powinien napisać, jest uzależnione od tego czy się zaloguję, czy nie, to ja sobie poszukam tego adresu gdzieindziej nie narażając się na impertynencje a to forum będę omijał z daleka Cześć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Nowy - coś się w główce popierd*****? Przecież pisze ,że nieśmiertelniki (żaden!) nie został znaleziony ze zwłokami. To co? Napisac mam do Niemiec ,żeby przyjechali i wzięli se tonę ziemi z tego miejsca? Trzeba trochę pomyśleć! Jaką strone hien i pseudoposzukiwaczy masz na myśli? Nieetyczne i niemoralne jest chodzenie z wykrywka po lesie - nie rozumiem.
A żeby jeszcze bardziej dać panu po czaszce - wczoraj wyszła następna blaszka :) Heh...na szczęście bez trupa. Bicia :

15(P)I.R.396

pozdrawiam
bjar_1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie bjar_1 nic mi się nie tego natomiast mój post byłspowodowany faktem, że w moim mieście na miejscu dawnego cmentarza ewangelickiego zrobiono park. Nie wiem kto na to wpadł, ale chowano tam ludzi jeszcze w latach 60-tych a ok. roku 1986 bez ekshumacji wywieziono tylko część nagrobków, obniżono mur okalający cmentarz, wybudowano na jego części plac zabaw dla dzieci, boisko do ogi", siatki" i kosza" , postawiono ławki i oświetlenie głównej aleji cmentarnej. Nad główną starą ceglaną bramą wejściową nadal widnieja krzyż, pomiędzy drzewami widzimy nagrobki. I stało się tak, że kilka dni temu idąc przez ów park" CMENTARZ zobaczyłem kilku chłopców rzucających sobie nieśmiertelnik niemiecki(dokładnie połówkę) nie zdając sobie sprawy czym się bawią.
To był nieśmiertelnik człowieka pochowanego na tym cmentarzu a spoczywa tam jeszcze wielu innych i żołnierze stanowią tylko mały procent.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy, to po co sie tutaj eksploatujesz?
Kartka papieru i tworzyc zawiadomienia, petcyje, skargi, zazaleznia do wladz miejskich, wiejskich, powiatowych i innych struktur owego kabaretowego panstewka.
A potem wroc na forum i przedstaw szczegoly aby byc dobrze zrozumianym i interpretowanym poniewaz na ten czas mieszasz zdarzenia z wlasnego zyciorsu, wskazujac palcem na bjara jako winowajce separacji niesmiertelnikow od ich wlascicieli (bo tak to zostalo odebrane).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie