Skocz do zawartości
  • 0

Szpikulec


MieszkoT

Pytanie

Witam, znalazłem coś takiego jak na pierwszym zdjęciu, jest to z ołowiu, a obok leżało coś takiego jak ten szpikulec poniżej, świerze i jeszcze nie oszyszczone. Znalezione na jednej ze złoto dajnych jak ja to nazywam gór- oczywiście chodzi o militaria a nie złoto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, znalazłem coś takiego jak na pierwszym zdjęciu, jest to z ołowiu, a obok leżało coś takiego jak ten szpikulec poniżej, świerze i jeszcze nie oszyszczone. Znalezione na jednej ze złoto dajnych jak ja to nazywam gór- oczywiście chodzi o militaria a nie złoto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalezione na zupełnie innej górze, gdzieś z 300 metrów dalej, jutro wyczyszczę, zrobię zdjęcie tej główki, ja końcu tego szpikulca (ten jakby ostry) jest drewno- spruchniałę ale jakby na stałe. Ale moge się mylić z tym drewnem...może się przyczepiło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe może niektórzy koledzy nawet sobie tego nie wyobrażaja ale to pra,pra,pra dziadek wykrywaczy:) Szpilka do poszukiwań. Może to sie wydac niedorzeczne ale w latach 70 i na początku 80 przy pomocy takich szpilek wyciągało się rewelacyjne fanty Co ciekawe skutecznośc w dobrym terenie i przy odrobinie wprawy wcale nie była najgorsza.
Pozdrawiam, mab1978.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie