Skocz do zawartości

kołnierz Wehrmacht


Rekomendowane odpowiedzi

Przerabiam szwajcarski mundur na wehrmacht (feldbluse M42) mam problem z kołnierzem, czy da się go jakoś przerobić, czy trzeba odpruć i zrobić nowy ?
co sądzicie na temat patek kołnierzowycgh sprzedawanych na allegro ? czy trafiają się jakieś mało odbiegające od orginału, czy też są to dandetnie wyroby ? to samo pytanie kieruje w sprawie ptaka na prawym cycu.
pozdr
Romel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, dzięki
chyba zostawie taki jaki jest, ponieważ moje zdolnośći krawieckie są raczej niewystarczające.
Ale jeśli ktoś posiada jakieś rysunki, wymiary itp. to prosił bym o przesłanie tego na mój adres, jak poprzeglądam i się zastanowie to może coś wymyśle.
Romel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swój kołnierz w szwajcarze przerobiłem. Bluza już jest w zasadzie gotowa. Jak dostane patki (które kupiłem od użytkownika yanik3), to wstawie jakieś fotki. Kołnierz przerabiałem na wz. 41, ponieważ ten model był najbliższy kolorystycznie i krojem do szwajcara. Co do orła na pierś, to zakupiłem już go wcześniej także na allegro, były takie ładne. Pzdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie