Witam.Rzecz znaleziona w lesie pow.Hrubieszowski(woj.Lub)Może wie ktoś,czy jest to plomba handlowa,plomba-później wykorzystana jako okucie,okucie drzwi kościoła,skrzyni.Na"grzybku"widoczny motyw czterolistny kwiatek,i wygięta w bicz łodyga nad nim.Całośc przebita czworokątnym,nie ostrym na końcu gwoździem,na górze-metalowa zawieszka.Może też być"guz koński" lub cieżarek do czegoś tam:-)Jak ktoś wie,niech pisze.Z góry dzięki.