Jump to content

Krzychu123K

Forum members
 • Posts

  53
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Krzychu123K last won the day on March 20

Krzychu123K had the most liked content!

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Krzychu123K's Achievements

3

Reputation

 1. Dokładnie, w internecie jest wszystko że skopiować zdjęcie, film przerobić później nie jest trudno. A ile jest tych szczegółów z różnymi prawdopodobieństwami, także słupów tacy ludzie nawet nie wiedzą że ktoś się posługuje ich danymi z ich lokalizacji teraz można wszystko. Sami spójrzcie na telefony komórkowe czy to nie wygląda jak byście mieli tajniaka w rękach który was codzień śledzi i zbiera dane a programowanie człowieka przez technologie już inna drogą, dlatego trzeba dużo myśleć i konwertować to na prawodopodobienstwa, drony i ich operatorzy tylko dla zasięgu resztę robi samo urzadzenie, satelity. Powiem wam że teraz ludzie to nawet wysrać by się nie mogli jak by wiedzieli co się dzieje i jaka inwigilacja jest, dlatego technologie trzeba dzielić na pojedyncze jednostki ale co tu pisać książki nikomu nie potrzebne. Pozdrawiam.
 2. Pozwólcie że przytoczę "Co można Wojewodzie to nie tobie smrodzie", A policyjna prowokacja trwa w najlepsze, więcej luzu panowie pokażcie co wy macie tam ciekawego. Pozdrowionka.
 3. Zgadza się sto procent ale to nie na adresie zameldowanie i miejsca zamieszkania, to podstawa żeby właśnie jakoś funkcjonować w tym społeczeństwie. Ale dziękuję za uwagę. Pozdrawiam
 4. To tylko dla bezpieczeństwa napisałem wszystko jest na miejscu. Dokładnie. Pierwsza amunicja produkcji Polskiej do broni label na wypożyczeniu Francuzów. Kiedyś jak znalazłem ten nabój, mój przyjaciel przezucil dwa worki łusek i znalazł jedną podobną ale produkcji amyrkanskiej i wtedy rozkminilismy tą historię. Pozdrawiam.
 5. Witam, Taki nietypowy nabój z niebywało historią i chcę żeby ktoś ją tutaj rozwinął. Pozdrawiam.
 6. Czy było to ciężko określić z powodu nadmiaru tych znalezisk ponieważ mało czasu na dokładną segregację ale staram się miej więcej zapisywać gdzie były znaleźne te rzeczy które przykryła ziemia żeby miało to sens może w przyszłość na połączenie faktów w grupowej bazie tych znalezisk, tylko szkoda ze wiele poszło na zmarnowanie przez prawo i ludzi nie świadomych w tym hobby naszym. A miejsca były różne nawet u mnie przy domu dużo łusek z pierwszej wojny cyngrafy, nieśmiertelniki, krzyżyk 1890r prawosławny przy zwłokach tego żołnierza ale to już na stanowskach altyreri i obserwacji za dużo tego było żebym mógł tutaj to opisać i komu by się chciało czytać heh, ale wszystko w nie dalekich odległościach. Mam zamiar czasem coś wrzucać ciekawszego z pierwszej wojny to zapraszam na forum.
 7. Koks to się w palcach kruszy. A teraz jak wojna się zbliża to palce lizać hah. Pozdro.
 8. Witam, Wziełem go ponieważ bił na kolor na wykrywaczu, na magnes nie reaguje i jest dość leki jak na w swoją wielkość, jak węgiel deczko cięższy. Pozdrawiam.
 9. Witam, Jakieś info koledzy?, z tą gwiazdo aryjsko jakoś nie mogę nic znaleźć.
 10. Witam, Dzisiejszy strzał Legiony Polskie brakukuje słów by to opisać, narazie ciężko mi w to uwierzyć w snach bym nie pomyślał że coś dzisaj w ogóle wpadnie chwilowy wypad na czuja. Liczę na was koledzy z info. PoDraiwam.
 11. zgadza się i z historia która się toczyła się w tych czasach docierały własnie objęte klauzulą tajność informacje od służby celnej i urzędnicze w rosji. Tyr nie przestajesz mnie zaskakiwać. Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information