Jump to content

mariusz.mario

Forum members
 • Posts

  10
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

mariusz.mario's Achievements

1

Reputation

 1. Prośba macie Państwo namiar na to opracowanie (artykuł) Drzewieckiego Zapomniany Oddział Wołyńskiej Brygady Kawalerii - IV Batalion 84 Pułku Strzelców Poleskich Potrzebny do projektu "Panorama Bitwy" :)
 2. Przepust w Opatowie https://goo.gl/maps/Cg2KTqZwUNXt8DTg8
 3. Drewniana na kamiennej podwalinie z gankiem i kamienno-betonowymi schodami . Niestety nie mogę "wygrzebać" :) zdjęcia z pogrzebu żony leśniczego na którym widać budynek.
 4. Mówiąc o leśniczówce 2 września potrzebne było rozmieszczenie budynków :) Zdjęcie samej leśniczówki już mamy :) wiemy też gdzie była. Stała tyłem do lasu na wprost wjazdu na teren leśnictwa. Po bokach były dwa budynki gospodarcze - z jednej strony stodoła a z drugiej nie wiadomo (magazyny?) Zdjęcie to było też potrzebne do dokładnego określenia stanowisk 2dak-u.
 5. Zdjęcie lotnicze 1944 - nic nie ma ale jest kilka punktów do sprawdzenia
 6. Nie szukamy dla siebie - pracy i kasy (bez żadnego wsparcia) zostało włożone ogrom. Tego też oczekiwaliśmy od innych ludzi dobrej woli... Jeżeli Admin uzna, że nie na temat - można usunąć
 7. Królestwo za zdjęcie leśniczówki z 2 września - gajówka jest ale potrzebujemy leśniczówki.
 8. Serdecznie witam wszystkich, czytam forum od jakiegoś czasu a teraz bardzo często. Powód jest prosty, mamy osiemdziesiątą rocznicę bitwy a w planie odsłonięcie obelisku 2DAK. W mojej opinii czołg stoi na polach pomiędzy Mokrą II i III a widoczny cypel to las w kierunku Wilkowiecka. Ze wspomnień mojej rodziny wynika, że las przed nasypem pomiędzy Mokrą I i II był wtedy młodnikiem.
×
×
 • Create New...

Important Information