Jump to content
ekiosk egazety next prenumerata

Maksymilian

Forum members
 • Content Count

  56
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by Maksymilian

 1. Witam, wie ktoś co to jest mi się wydaje że to jakaś zapinka,broszka jednak bardziej mnie interesuje wiek tego przedmiotu proszę aby ktoś mniej więcej wydatował mi tą rzecz, z góry dziękuję.
 2. Witam w miarę możliwości proszę o identyfikację tej ceramiki z jakiego okresu ona mogła pochodzić, elementy są bardzo małe ale może ktoś będzie mniej więcej umiał wydatować, postaram się poszukać większego elementu ale wszystkie są tej wielkości a nawet mniejsze.
 3. Witam proszę o identyfikację tej małe srebrnej monetki, moneta ma 16 mm
 4. Dzięki kogo to była pieczęć? nie siedzę w temacie.
 5. Witam proszę o identyfikację tej pieczęci.
 6. czyli to nic nie da? chciałbym poprawic troche osiągi, nie chodzę po śmietnikach rzadko mam 2 sygnaly bardzo blisko siebie.
 7. Witam planuję kupić lepszą cewkę do garreta 300i zastanawiam się między NEL tornado 13cali a Mas 13,5 , proszę o informację dotyczące tych cewek i która lepsza.
 8. Witam, mógł by ktoś mi doradzić jak oczyścić te monetki. Miejscami na nich jest jasnozielona patyna która brzydko wygląda i przez nią nic nie widać jednak nie chciał bym usunąć tej ciemnozielonej chyba że będzie to konieczne. Jeśli będzie trzeba wrzucę lepsze zdjęcia ale myślę że nie ma takiej potrzeby.
 9. Witam proszę o identyfikację tej małej monetki, moneta ma 1 cm średnicy i napis wilhelm deutscher kaiser koenig von preussen. Mógłby mi ktoś doradzić jeszcze co moge zrobić z tymi wżerami na 1 groszówce.
 10. Witam proszę o identyfikację tej monetki wydaje mi się że jest to denar poznański tylko nie wiem za jakiego króla go wybijano.
 11. Witam proszę o identyfikacje tej monetki, na pierwszej stronie widać napis avgvstvs gd więcej nie da się odczytać bo monetka jest złamana, na drugiej stronie napisy nie są za bardzo czytelne.
 12. Witam, tym razem 2 srebrne monetki. Na 1 monecie widać jabłko królewskie i po drugiej stronie dwugłowego orła?, drugą monetą jest 1 kreutzer?
 13. Może nie taka sama ale podobna twoja na 100% będzie falsem denarka jagiellońskiego ale moja? ja swoją znalazłem bez żadnych innych denarków więc nie wiadomo.
 14. Chodziło mi o ten na 1 zdjęciu ale to już nie ważne, ta nie jest taka sama jak tamta bo na tamtej jest napisane martin a tutaj w miejscu gdzie powinno być martin jest napisane chyba ,,ragn"" początku napisu nie jestem w stanie odczytać.
 15. To świetnie nigdy wcześniej takiej samej nie widziałem.
 16. Moneta wykonana z miedzi, na zdjęciach za wiele nie będzie widać ale na samej monecie też, na jednej stronie widać jakby ,,dłoń'' imitacja orła? i śmieszną jakby literkę A, moneta ma 12mm proszę o identyfikację.
×
×
 • Create New...

Important Information