Jump to content

Maksymilian

Forum members
 • Content Count

  52
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Maksymilian last won the day on August 4 2019

Maksymilian had the most liked content!

Community Reputation

1 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam proszę o identyfikację tej małe srebrnej monetki, moneta ma 16 mm
 2. Dzięki kogo to była pieczęć? nie siedzę w temacie.
 3. Witam proszę o identyfikację tej pieczęci.
 4. czyli to nic nie da? chciałbym poprawic troche osiągi, nie chodzę po śmietnikach rzadko mam 2 sygnaly bardzo blisko siebie.
 5. Witam planuję kupić lepszą cewkę do garreta 300i zastanawiam się między NEL tornado 13cali a Mas 13,5 , proszę o informację dotyczące tych cewek i która lepsza.
 6. Witam, mógł by ktoś mi doradzić jak oczyścić te monetki. Miejscami na nich jest jasnozielona patyna która brzydko wygląda i przez nią nic nie widać jednak nie chciał bym usunąć tej ciemnozielonej chyba że będzie to konieczne. Jeśli będzie trzeba wrzucę lepsze zdjęcia ale myślę że nie ma takiej potrzeby.
 7. Witam proszę o identyfikację tej małej monetki, moneta ma 1 cm średnicy i napis wilhelm deutscher kaiser koenig von preussen. Mógłby mi ktoś doradzić jeszcze co moge zrobić z tymi wżerami na 1 groszówce.
 8. Witam proszę o identyfikację tej monetki wydaje mi się że jest to denar poznański tylko nie wiem za jakiego króla go wybijano.
 9. Witam proszę o identyfikacje tej monetki, na pierwszej stronie widać napis avgvstvs gd więcej nie da się odczytać bo monetka jest złamana, na drugiej stronie napisy nie są za bardzo czytelne.
×
×
 • Create New...

Important Information