Jump to content

Maksymilian

Forum members
 • Content Count

  61
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Maksymilian last won the day on August 4 2019

Maksymilian had the most liked content!

Community Reputation

1 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. No nie pomyślałem że tamto to może być zawleczka dzięki wielkie a klamerki potrafiłbyś wydatować bo te większe koślawe są bardzo ciekawe Pozdrawiam
 2. Witam proszę o pomoc w wydatowaniu tych klamer, sprzączek ale i identyfikację przedmiotów z numerami 5 i 8 przedmiot 5 a w zasadzie jakaś jego część jest wykonany z mosiądzu lub brązu a na nim widnieją paski wzdłuż krawędzi, a przedmiot 8 to raczej spinka ale może to też być czegoś fragment. Przepraszam za odwrócone zdjęcie ale myślę że to nie utrudni wydatowania, dałem monetę 5 zł aby była znana wielkość przedmiotów z góry dziękuję.
 3. No dobra dzięki, a wiesz może co to za przedmiot?
 4. Witam proszę o identyfikację tego żetonu? wczoraj to znalazłem i nie mam zielonego pojęcia co to jest i jak stare to jest, średnica tego przedmiotu wynosi około 2,5 cm, na tym żetonie wybita jest tarcza herbowa z 3 koronami u góry a pod nimi są jakby krople wody bardzo proszę o pomoc w identyfikacji z góry dziękuję.
 5. Witam w miarę możliwości proszę o identyfikację tej ceramiki z jakiego okresu ona mogła pochodzić, elementy są bardzo małe ale może ktoś będzie mniej więcej umiał wydatować, postaram się poszukać większego elementu ale wszystkie są tej wielkości a nawet mniejsze.
 6. Witam proszę o identyfikację tej małe srebrnej monetki, moneta ma 16 mm
 7. Dzięki kogo to była pieczęć? nie siedzę w temacie.
 8. Witam proszę o identyfikację tej pieczęci.
 9. czyli to nic nie da? chciałbym poprawic troche osiągi, nie chodzę po śmietnikach rzadko mam 2 sygnaly bardzo blisko siebie.
 10. Witam planuję kupić lepszą cewkę do garreta 300i zastanawiam się między NEL tornado 13cali a Mas 13,5 , proszę o informację dotyczące tych cewek i która lepsza.
×
×
 • Create New...

Important Information