Jump to content

Maksymilian

Forum members
 • Content Count

  69
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Maksymilian last won the day on August 4 2019

Maksymilian had the most liked content!

Community Reputation

1 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wydaje mi się że będzie to coś ze Szwecji ale dokładnie nie wiem.
 2. A w czym alter ma przewagę nad garretem a garret nad alterem? (oprócz wodoodporności i tego że jest lżejszy)
 3. Planuję szukać wszystkiego jednak głownie interesują mnie monety, a jak wyglądają osiągi tych wykrywaczy nigdzie nie mogłem znaleźć porównania ich obu.
 4. Witam, zastanawiam się nad kupnem nowego wykrywacza i zastanawiam się pomiędzy alterem 71 a garretem at pro, który z nich ma lepszą dyskryminację, nie przekłamuje no i oczywiście lepszy zasięg? Proszę o pomoc, z góry dziękuję
 5. No nie pomyślałem że tamto to może być zawleczka dzięki wielkie a klamerki potrafiłbyś wydatować bo te większe koślawe są bardzo ciekawe Pozdrawiam
 6. Witam proszę o pomoc w wydatowaniu tych klamer, sprzączek ale i identyfikację przedmiotów z numerami 5 i 8 przedmiot 5 a w zasadzie jakaś jego część jest wykonany z mosiądzu lub brązu a na nim widnieją paski wzdłuż krawędzi, a przedmiot 8 to raczej spinka ale może to też być czegoś fragment. Przepraszam za odwrócone zdjęcie ale myślę że to nie utrudni wydatowania, dałem monetę 5 zł aby była znana wielkość przedmiotów z góry dziękuję.
 7. No dobra dzięki, a wiesz może co to za przedmiot?
 8. Witam proszę o identyfikację tego żetonu? wczoraj to znalazłem i nie mam zielonego pojęcia co to jest i jak stare to jest, średnica tego przedmiotu wynosi około 2,5 cm, na tym żetonie wybita jest tarcza herbowa z 3 koronami u góry a pod nimi są jakby krople wody bardzo proszę o pomoc w identyfikacji z góry dziękuję.
 9. Witam w miarę możliwości proszę o identyfikację tej ceramiki z jakiego okresu ona mogła pochodzić, elementy są bardzo małe ale może ktoś będzie mniej więcej umiał wydatować, postaram się poszukać większego elementu ale wszystkie są tej wielkości a nawet mniejsze.
 10. Witam proszę o identyfikację tej małe srebrnej monetki, moneta ma 16 mm
×
×
 • Create New...

Important Information