Jump to content

Maksymilian

Forum members
 • Content Count

  39
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Maksymilian last won the day on August 4

Maksymilian had the most liked content!

Community Reputation

1 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam proszę o identyfikację tej małej monetki, moneta ma 1 cm średnicy i napis wilhelm deutscher kaiser koenig von preussen. Mógłby mi ktoś doradzić jeszcze co moge zrobić z tymi wżerami na 1 groszówce.
 2. Witam proszę o identyfikację tej monetki wydaje mi się że jest to denar poznański tylko nie wiem za jakiego króla go wybijano.
 3. Witam proszę o identyfikacje tej monetki, na pierwszej stronie widać napis avgvstvs gd więcej nie da się odczytać bo monetka jest złamana, na drugiej stronie napisy nie są za bardzo czytelne.
 4. Witam, tym razem 2 srebrne monetki. Na 1 monecie widać jabłko królewskie i po drugiej stronie dwugłowego orła?, drugą monetą jest 1 kreutzer?
 5. Może nie taka sama ale podobna twoja na 100% będzie falsem denarka jagiellońskiego ale moja? ja swoją znalazłem bez żadnych innych denarków więc nie wiadomo.
 6. Chodziło mi o ten na 1 zdjęciu ale to już nie ważne, ta nie jest taka sama jak tamta bo na tamtej jest napisane martin a tutaj w miejscu gdzie powinno być martin jest napisane chyba ,,ragn"" początku napisu nie jestem w stanie odczytać.
 7. To świetnie nigdy wcześniej takiej samej nie widziałem.
 8. Moneta wykonana z miedzi, na zdjęciach za wiele nie będzie widać ale na samej monecie też, na jednej stronie widać jakby ,,dłoń'' imitacja orła? i śmieszną jakby literkę A, moneta ma 12mm proszę o identyfikację.
 9. No na tym moim zdjęciu bez przybliżenia da się w miarę odczytać.
 10. Te wszystkie monety są tak bardzo do siebie podobne, a da radę jakoś to odróżnić?
×
×
 • Create New...

Important Information