Jump to content

Setar

Forum members
  • Content Count

    4
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Setar

  1. Guzik czy też przypinka widoczna na górnym zdjęciu... dołek rozkopany bo szukałem czwartego ramienia krzyża, niestety bez powodzenia...
  2. Witam Podczas poszukiwań wyleciała odznaka pułkowa carska z czasów Mikołaja II, przejrzałem masę katalogów i znalazłem wiele podobnych odznak ale żadnej takiej... Zależy Nam bardzo na ustaleniu kto uczestniczył w badanej przez nas bitwie (powiat brzeziński) a informacja o pułku byłaby w tym zakresie bardzo cenna. razem z odznaką leżała również przypinka/guzik/ spinka do koszuli.. jeśli Ktoś o niej coś wie również proszę o informacje.
  3. Witam Po długich miesiącach walki z papierologią udało się nam założyć i zarejestrować w KRS Stowarzyszenie Eksploracyjno Historyczne Indiana", wystąpiliśmy do Wojewódzkiej Konserwatorki Zabytków (woj. łódzkie) o wydanie pozwolenia na prowadzenie poszukiwań z wykorzystaniem wykrywaczy metali na okres od 1 maja do końca października, podczas rozmowy z pracownikiem Urzędu ( naprawdę miła rozmowa i fachowa pomoc) dowiedzieliśmy się, że nie będzię problemu z uzyskaniem pozwolenia.. warunek jeden.. potrzebny archeolog, który będzie przy nas czuwał podczas weekendowych poszukiwań. Wymagania co do Archeologa: ukończone studia wyższe ( preferowane magisterium) oraz zaświadczenie o odbyciu 12 miesięcznej praktyki zawodowej. Czy Ktoś z Kolegów/Koleżanek jest nam w stanie pomóc w znalezieniu Osoby z takimi kwalifikacjami, która byłaby zainteresowana weekendowymi poszukiwaniami w doborowym towarzystwie:)? Teren poszukiwań to gmina Dmosin (powiat brzeziński).
  4. Witam Po długich miesiącach walki z papierologią udało się nam założyć i zarejestrować w KRS Stowarzyszenie Eksploracyjno Historyczne Indiana", wystąpiliśmy do Wojewódzkiej Konserwatorki Zabytków (woj. łódzkie) o wydanie pozwolenia na prowadzenie poszukiwań z wykorzystaniem wykrywaczy metali na okres od 1 maja do końca października, podczas rozmowy z pracownikiem Urzędu ( naprawdę miła rozmowa i fachowa pomoc) dowiedzieliśmy się, że nie będzię problemu z uzyskaniem pozwolenia.. warunek jeden.. potrzebny archeolog, który będzie przy nas czuwał podczas weekendowych poszukiwań. Wymagania co do Archeologa: ukończone studia wyższe ( preferowane magisterium) oraz zaświadczenie o odbyciu 12 miesięcznej praktyki zawodowej. Czy Ktoś z Kolegów/Koleżanek jest nam w stanie pomóc w znalezieniu Osoby z takimi kwalifikacjami, która byłaby zainteresowana weekendowymi poszukiwaniami w doborowym towarzystwie:)? Teren poszukiwań to gmina Dmosin (powiat brzeziński).
×
×
  • Create New...

Important Information