Jump to content

Setar

Forum members
  • Content Count

    4
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
  1. Guzik czy też przypinka widoczna na górnym zdjęciu... dołek rozkopany bo szukałem czwartego ramienia krzyża, niestety bez powodzenia...
  2. Witam Podczas poszukiwań wyleciała odznaka pułkowa carska z czasów Mikołaja II, przejrzałem masę katalogów i znalazłem wiele podobnych odznak ale żadnej takiej... Zależy Nam bardzo na ustaleniu kto uczestniczył w badanej przez nas bitwie (powiat brzeziński) a informacja o pułku byłaby w tym zakresie bardzo cenna. razem z odznaką leżała również przypinka/guzik/ spinka do koszuli.. jeśli Ktoś o niej coś wie również proszę o informacje.
  3. Witam Po długich miesiącach walki z papierologią udało się nam założyć i zarejestrować w KRS Stowarzyszenie Eksploracyjno Historyczne Indiana", wystąpiliśmy do Wojewódzkiej Konserwatorki Zabytków (woj. łódzkie) o wydanie pozwolenia na prowadzenie poszukiwań z wykorzystaniem wykrywaczy metali na okres od 1 maja do końca października, podczas rozmowy z pracownikiem Urzędu ( naprawdę miła rozmowa i fachowa pomoc) dowiedzieliśmy się, że nie będzię problemu z uzyskaniem pozwolenia.. warunek jeden.. potrzebny archeolog, który będzie przy nas czuwał podczas weekendowych poszukiwań. Wymagania co do Archeologa: ukończone studia wyższe ( preferowane magisterium) oraz zaświadczenie o odbyciu 12 miesięcznej praktyki zawodowej. Czy Ktoś z Kolegów/Koleżanek jest nam w stanie pomóc w znalezieniu Osoby z takimi kwalifikacjami, która byłaby zainteresowana weekendowymi poszukiwaniami w doborowym towarzystwie:)? Teren poszukiwań to gmina Dmosin (powiat brzeziński).
  4. Witam Po długich miesiącach walki z papierologią udało się nam założyć i zarejestrować w KRS Stowarzyszenie Eksploracyjno Historyczne Indiana", wystąpiliśmy do Wojewódzkiej Konserwatorki Zabytków (woj. łódzkie) o wydanie pozwolenia na prowadzenie poszukiwań z wykorzystaniem wykrywaczy metali na okres od 1 maja do końca października, podczas rozmowy z pracownikiem Urzędu ( naprawdę miła rozmowa i fachowa pomoc) dowiedzieliśmy się, że nie będzię problemu z uzyskaniem pozwolenia.. warunek jeden.. potrzebny archeolog, który będzie przy nas czuwał podczas weekendowych poszukiwań. Wymagania co do Archeologa: ukończone studia wyższe ( preferowane magisterium) oraz zaświadczenie o odbyciu 12 miesięcznej praktyki zawodowej. Czy Ktoś z Kolegów/Koleżanek jest nam w stanie pomóc w znalezieniu Osoby z takimi kwalifikacjami, która byłaby zainteresowana weekendowymi poszukiwaniami w doborowym towarzystwie:)? Teren poszukiwań to gmina Dmosin (powiat brzeziński).
×
×
  • Create New...

Important Information