Jump to content

andreas3

Forum members
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
  1. Czy wiecie może co to za maszty/anteny widać z drogi wojewódzkiej w Chudobie? Jadąc od strony Olesna, po lewej pod lasem lub w samym lesie widać 3 maszty, najwyższy, średni i najniższy, obok siebie. Przypominają literę T. Jest to kilka kilometrów w linii prostej od JW 2286 w Szumiradzie.
  2. Nie są to loty regularne, odbywają się nie raz co kilka dni, pozniej przerwa. Raczej okazjonalne. Ewidentnie natomiast nadlatują ze strony Olesna.
  3. Witam Ostatnio duzo przebywam w okolicach Turawy. Zauważyłem od kilku tygodni częste loty samolotów wojskowych typu Cassa, nadlatujących znad omawianego terenu koło Szumiradu. Lecą naprawdę nisko. Według mapy wynika, że nadlatują właśnie z kierunku Olesna, po czym nad Turawą skręcają w kierunku południowym, w stronę jeziora duzego. Wysokość z jaką lecą oraz wznoszenie wskazuje, ze dopiero co startuje. Dziś rano natomiast prawdopodobnie Cassa podchodzila do lądowania. Może to mieć jakiś związek z tą bazą pod Szumiradem? Jest tam jakieś lądowisko dla samolotów? Dodam, że jakiś miesiąć temu, tuż nad moją głową z ogromnym hukiem przeleciał prawdopodobnie Hercules - w kolorze srebrno szarym, cztery silniki. Może coś wywożą? A może wwożą?
×
×
  • Create New...

Important Information