Jump to content

glock91

Forum members
 • Content Count

  117
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. No, kosztowało mnie to kilka godzin, ale wygrzebałem to zdjęcie, o które mi chodziło. Czyli osłona okien piwnicznych. https://polska-org.pl/782131,foto.html?idEntity=586847
 2. Cześć, kiedyś na forum wratislaviae amicii mignęło mi zdjęcie podobnych betonowych bloczków pod kamienicą z informacją, że to pamiątka po Festung Breslau, jednak nigdzie nie mogłem zweryfikować tych informacji. Czy ktoś z szanownych użytkowników może mi wyjaśnić, jakie było zastosowanie tych bloczków i czy faktycznie pochodzą one z 1945? Gdzie ewentualnie mógłbym drążyć dalej? Z góry dzięki!
 3. Dzięki panowie za błyskawiczną reakcję. Teraz szukam tego pierwszego dziadostwa
 4. Cześć, proszę o pomoc z identyfikacją dwóch przedmiotów. Pierwszy to metalowy stożek pusty w środku (element zapalnika?). Drugi wygląda mi na element umundurowania (nie mówię o groszku). Z góry dzięki za pomoc.
 5. Witam, mam pytanie do specjalistów od broni białej. Czy da się przyporządkować ten hak z pochwy do konkretnego modelu broni? Stawiałbym na coś pruskiego, bo znalezione na terenie Dolnego Śląska, ale pewności nie mam. Z góry dzięki.
 6. Cześć, mam wrażenie, że gdzieś już widziałem ten hak, nie mam jednak pojęcia gdzie. Z góry dziękuję za wszelkie sugestie dotyczące jego identyfikacji.
 7. Druga strona, widać ślad po zaczepie na środku
 8. Cześć, prosiłbym o identyfikację tego orła.
 9. W takich warunkach najbardziej. Czyli jednak DT 75?
 10. Cześć, muszę się upewnić czy to na pewno DT 75 Kampfwagen. Z góry dzięki za pomoc
×
×
 • Create New...

Important Information