Jump to content

rox

Forum members
 • Posts

  33
 • Joined

 • Last visited

rox's Achievements

0

Reputation

 1. no i teoretycy rekomani - załatwiliście kolejną grupę - pełną zapału i pomysłów - gratulejszyn :P
 2. Brawo Slajmi . Czyli Panowie - najpierw szukamy materiałów źródłowych , wykluczamy a potem dopiero krytykujemy i sie naśmiewamy :P
 3. viator bo lubie się pośmiac z reknstruktorów -teoretyków . A teraz koniec - przepraszam szanowne grono .
 4. No ! co jest z Wami ? Przedmonitorowi rekonstruktorzy - teoretycy ? Week się kończy a Wy nic ??? Nie było naprawdę nic do wyszydzenia ? Jestem w szoku :P
 5. Uffff odetchnąłem z ulgą - już się wystraszyłem , że rzucili komputry w diabły i poszli w pole :)
 6. co to sie wyrabia ???:O nie było zadnego reko , że już nie macie się do czego przy.....ic ???
 7. Tak czytam was i zastanawiam sie : czy jestescie tylko zamonitorowymi prześmiewcami w stylu ja wszystko wiem najlepiej " , czy może jest z wami gorzej ? Elektrorygle w drzwiach sal chorych zakładów zamknietych pusciły ?
 8. Kolego praktyku bjar_1 ta pani akurat odtwarzała postac autentycznej sanitariuszki , zapomniałem jej nazwiska która brała czynny udział w walkach o Cytadele Poznańska - byłem na Bitwie o Poznań 2015 i Ona była bardzo wiarygodna i przygotowana merytorycznie do roli owej sanitariuszki - Ty nasz praktyku .........w tamtym roku miałeś zdaje sie chyba tylko raz w maju mundur na grzbiecie ? dobrze kojarze ?
 9. Kolego biar_1 nie lubie Cię jakoś , ale skoro piszesz , żeś praktyk - to liczę na spotkanie na jakiejś reko - powiem wtedy Ci to w oczy i czemu mam takie zdanie . Tak zrobiłem juz z jednym z aktywniejszych prześmiewców na tym forum i ....jakos sie uciszył .....dotarło cos do niego ? moze - czego i Tobie zyczę :)
 10. OOOO widzę Rekonstruktorzy teoretycy zawsze czujni - sezon sie dopiero zaczyna więc prześmiewcy bedziecie miec robote za swoimi klawiaturami . Pzdrawiam rekonstruktor praktyk ;)
×
×
 • Create New...

Important Information