Jump to content

rudolfina

Forum members
 • Posts

  93
 • Joined

 • Last visited

rudolfina's Achievements

0

Reputation

 1. Prosze zdjęcie tyłu i nakrętki
 2. Świety na co ty czekasz. Ja nie zmrużyłbym oka dopóki nie rozebrałbym domu na drobne cegiełki. A za znaleziony skarb kupiłbym nowy domek z basenem.
 3. O widzę że już Niemcy, Słowacy, Austriacy, Węgrzy, Ukraińcy itp. maja już swoje imiona i nazwy i nie sa to już twoi mordercy zwyrodnialcy niepodanej narodowości i pochodzenia. Ośmieszasz sie tylko swoimi chorymi wywodami. Żegnam
 4. człowieksniegu nie spinaj się tak bo jesteś za krótki między spodniami żeby startować do mnie
 5. Po wódeczce kupionej od bardzo gościnnych osobników niepodanej narodowości i pochodzenia choć każdy wie o kim pisze.
 6. I już na sam koniec do czlowiekasniegu - padłeś ofiarą tzw. syndromu przestępcy (i wbrew pozorom nie chce tu nikogo obrażać). Polega to na tym że jak przyznałeś po wojnie wszyscy jak to określasz mordercy zwyrodnialcy, niepodanej narodowości i pochodzenia mówili że wykonywali tylko rozkazy albo oni wszyscy ukrywali Żydów (przepraszam nie Żydów tylko osobników z takimi pejsami z boku głowy choć nie wszyscy je mieli a co ciekawe u kobiet to nie występowało). Dawniej wśród grup grypsujących i dzisiaj we wszystkich więzieniach na całym świecie od 80 do 90% skazanych twierdzi że oni nic nie zrobili i siedzą za niewinność. To samo dzisiaj powtarzają podobni tobie. I tak hipotetycznie na koniec, ciekawe gdyby twoją 8 letnią córeczkę zgwałcił a potem rozwalił cegłą jej główkę twój podpity kolega niejaki Jan Kowalski z Pcimia Dolnego, czy podczas wizji lokalnej i spisywania zeznać określiłbyś go jako człowieka o niepodanej narodowości i pochodzenie i wogóle nie trzeba go szukać. A tak już na serio nigdy nie chce dożyć chwili kiedy ludzie takiego pokroju jak ty czlowieksniegu dorwali by się jakimś cudem do władzy a broń boże żeby uczyli moje dzieci.
 7. I to jest ten bełkot z PRL-u. Tylko zapomniałeś że ten morderca zwyrodnialec, niepodanej narodowości i pochodzenia gdzieś się urodził, miał rodziców, ktoś go wychowywał, nosił jakiś mundur lub nie, posługiwał się jakimś językiem, miał jakieś dokumenty, służył jakimś Panom. Podobnie jak ty dzisiaj wykonujesz polecenia w stylu Arbait człowieksniegu, arbait, arbait (oczywiście to z mojej strony ironia nie na miejscu). W ten sposób każdy mord możemy przypisać niebieskim ludzikom znikąd. I to jest twój największy problem.
 8. Właśnie i cały problem wynika z tego że dla ciebie i ludzi twojego pokroju to jest ktoś znikąd. A nie sadzę żeby temat dotyczący niewyobrażalnej zbrodni jakiej dopuścili się według ciebie mordercy zwyrodnialcy, niepodanej narodowości i pochodzenia było miejscem na ironię i żarty czy zamieszczanie głupkowatych rycin z rosyjskich serwerów.
 9. Dlaczego w moim imieniu używasz słowa 'nasi'- to raczej twoi przyjaciele - chociaż współcześnie przyjaźnie się z wieloma młodymi których niektórzy nawet krewni, jak to interpretujesz wybrali się gościnnie z Gott mit Uns'. Tylko znowu nie masz elementarnej wiedzy co znaczyło w tamtym czasie 'Gott mit Uns'. No ale to ty jesteś tym europejczykiem pełną gębą i o dziwo umiesz czytać po polsku choć już z pisaniem idzie gorzej. I skończ już te swoje wypociny….. dam ci 4 banany i 2 bułki.
 10. A kim jest SS-man który bierze małe niemowlę żydowskie lub polskie i wali nim z całej siły o mur żeby zaoszczędzić kuli. To jest hitlerowiec, nazista, antysemita a może zielony ludzik z Krymu?
 11. http://www.youtube.com/watch?v=sIZbFuHgSiA Orędzie premiera zostało przetłumaczone przez automat i to spowodowało błędne tłumaczenie. To już zostało wytłumaczone i wyjaśnione. Wynikało to min. z błędnej interpretacji słowa 'Naród' w jęz. polskim czy angielskim. Ale nie będę tłumaczyć tego komuś kto ma zerową wiedzę o językach obcych -bo będzie wmawiał mi że ufoludek to mówi w innym narzeczu co marsjanin. No ale była szansa dowalić głupkom z PiS. Oj jakie to postępowe, nowoczesne i charakterystyczne dla europejczyka pełną gębą. Ktoś bez elementarnej wiedzy sprzedaje na tym forum swoje wypociny wmawiając wszem i wobec że tylko on ma racje pomimo tego że wypisuje bełkot rodem z PRL-u. Ja dam ci trzy banany i dorzuce bułke.
 12. KazikS@ gdyby obowiązywała ta ustawa odpowiedziałbyś za kłamliwe słowa 'polskie obozy zagłady'. I po to między innymi jest ta ustawa.
 13. ty za to z rodzinki bohaterów narodowych - jakby na forum wiedzieli kto takie durnoty i wypociny wypisuje w każdym temacie nie mając zielonego pojęci o czym pisze, to byś miał gorąco w majtach. Pozdrów dziadunia bohatera.
 14. A tu idą twoi bohaterowie i to nie leśne skrzaty.
 15. Ci niby faszyści nie różnią się niczym od bandytów z UB, UB-ywateli RP, KOD-u, bohaterów z WAM, Targowicy z UE na czele z Różą Won i innego temu podobnego ścierwa które panoszy się w Polsce. A tak serio przecież w samej Warszawie jest 60 tysięcy faszystów i masa bojówek patriotycznych które na każdej ulicy polują na Żydów, pedałów.
×
×
 • Create New...

Important Information