Jump to content

krzyniu1971

Forum members
 • Posts

  4
 • Joined

 • Last visited

  Never

krzyniu1971's Achievements

0

Reputation

 1. Bardzo ważne są , ponieważ na drodze fali nadawczej nie może znaleźć się przeszkoda np.chmury które rozproszyły by wiązkę. Łączność troposferyczna polega na tym aby wiązka odbiła się od troposfery i trafiła prosto w cel np.z Polski do Moskwy i nie jest to jedna wiązka" tylko kilka co pokazują internauci że tych radarów jest 4 lub więcej , pewnie było więcej też odbiorców.
 2. Byłem w jednostce JW 2464 w latach 1993-1994.Wiele rzeczy ,które tu piszecie (jakieś 95%)to czysta paranoja. Wielu żołnierzy zawodowych którzy w tych latach pracowali w tej jednostce mieszka (być może nadal) lub mieszkało w Lublińcu.
 3. Pamiętam że bardzo dużo grzybów tam było.Jak szłem do Sierakowa przez las to dwie reklamówki do domu przywiozłem.
 4. JW 2464 była to jednostka łączności prawdopodobnie systemu BARS. Także wystające maszty to nie radary tylko anteny i pewnie radary ale meteorologiczne.Poczytajcie trochę na temat łączności troposferycznej to wiele wam się rozjaśni. A żołnierzy z jednostki nie wywożono autobusami z ciemnymi szybami tylko autobusy miały normalne szyby a wojsko podwożono do Lublińca bo tam jest najbliższy dworzec PKP i żołnierz ,który udawał się na przepustkę nie musiał iśc piechotą przez las kilkanaście kilometrów.
×
×
 • Create New...

Important Information