Jump to content

boleo54

Forum members
 • Content Count

  42
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wym. 14,5x9cm. Zakład Fotograficzny Powiększeń i Cynkograficzny MARKA MUNZA we LWOWIE ul. Jagielońska1. 15 Parter Plac ćwiczeń 14 P.U.J. w okresie cesarstwa austryjackiego.
 2. Przy autografie Sokołowskiego, moim zdaniem bardziej to wyglądana Wł, niż na St. (odręczny podpis atramentem), ale są to wywijasy.
 3. Co do 14 pułku ułanów Jazłowieckich Z moich zbiorów zdjęcie Wym. 12,5x8,5cm. Zdjęcie opisane + 8 autografów. ,,Część ułanów z mojego 2 plutonu, 3 szwadronu, 14 p. Ułanów Jałowieckich. Hstyszyn dnia 11/I 1921r.” Autografy: J. Czarkowski, Z. Stefański, F. Piotrowski, Wł. Sokołowski, Grudziński, Roenfeld, Czortyński(Czostyński), Rymkewicz?
 4. Nie mam fizycznie tych krzyży, jest tylko takie zdjęcie i informacja jak wcześniej pisałem.
 5. Czołem. Widzę, że niema chętnych do podzielenia się wiedzą co do tych odznaczeń. Rozmiar to 38x38 mm. Jestem zapewniany, że to srebro. Pochodzenie PSZnZ?
 6. Tak, co do allegro https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/zasady-i-regulamin/prawa-autorskie-xG71gnbW5S2
 7. W jakich jednostkach jest ten odważnik?
 8. Wiele lat temu do swoich zbiorów dołączyłem taki pierścień. Materiał: miedź, brąz? Obrączka nitowana do całości. Najciekawsze jest skojarzenie z orłem na denarach Bolesława Chrobrego. Proszę o opinie sugestie? Ostatnie zdjęcie to orzeł z denara.
×
×
 • Create New...

Important Information