Jump to content

pawel888

Forum members
 • Content Count

  1642
 • Joined

 • Last visited

  Never

Posts posted by pawel888


 1. Zależy jak dużo jest tych metalowych drobnych przedmiotów. Teoretycznie powinien dać radę ale w praktyce zależy to od gleby i umiejętności operatora. Najlepiej by było gdybyś nie kupował nowego wykrywacza a kogoś poprosił by przeszukał ten teren, kogoś kto wykrywacz ma od jakiegoś czasu i umie na nim dobrze szukać.

 2. Kąty Rybackie, deszczowy dzień. W ziemiance dość ładny sygnał. Dokopałem się do akwarium w którym było pudełko po butach owinięte w folię aluminiową, a w pudełku kartka z napisem: Kopałem te ziemianki w 2005r. Taki miły gest od poprzedniego poszukiwacza :)

  Okolice Warszawy, robiło się już ciemno. Ładny sygnał na burcie transzei. Znów karton owinięty w sreberko ale tym razem w środku był kot zawinięty w torebkę. A ile było domysłów zanim się dowiedziałem że to faktycznie kicia... :)

 3. Nie chodzi o sam nalot rdzy, a bardziej o strukturę metalu. Nie widziałem przedmiotu po 30 latach w ziemi z takimi oto defektami.
  A no i jeszcze zakończenie i zacisk. Bakielit, materiał nie używany już tak masowo w epoce PRL,a już na pewno nie w saperkach.
  I fakt, jak metalowy sztych wpłynął na zacisk.
  <pozdro
×
×
 • Create New...

Important Information