Jump to content

anise

Forum members
 • Content Count

  37
 • Joined

 • Last visited

  Never

Everything posted by anise

 1. Witam. Chodzi o możliwość jak najprostszej konserwacji tego hełmu. Trochę poczytałem ale nie zaszkodzi zapytać o ten konkretny przypadek . Chciałbym pozbyć się rdzy i zachować kalkę .
 2. Dzięki. Postanowiłem już go dłużej nie męczyć" ;) może nie zachwyca ale dla mnie- efekt działania kwasu na duży plus- wystarczy porównać z wcześniejszymi fotkami. teraz tylko parafina i na półeczkę! Pozdrawiam.
 3. i przód. Jest parę dziur i pęknięcie ale chyba nic lepszego by nie wyszło w taki czy inny sposób.. a propos; jaki to model ?
 4. kolejne 12 godzin moczenia, trochę pracy szczotką i przebijakiem.
 5. ... i po kąpieli. zmienił tylko kolor. Zabieg trwał 15 godzin. dałem 2 kg kwasu na 10 l wody. Proszę doświadczonych o podpowiedź co zrobić żeby to jakoś" wyglądało ? Kupiłem szczotkę drucianą i majzel aby rozkruszyć najbardziej uporczywe kawałki. Czy mam go szorować i dalej moczyć? pozdrawiam
 6. witajcie ja również zafundowałem moim fantom kąpiel w kwasie. Jednak wydaje się że stany zachowania nie są odpowiednie do osiągnięcia jakiegokolwiek zadowalającego efektu, na fotce hełmik przed ...
×
×
 • Create New...

Important Information