Jump to content

oldnavy79

Forum members
 • Content Count

  99
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral
 1. Jeśli chodzi o lotnisko, to raczej nie ma ono nic wspólnego z tematem http://lotniska.dlapilota.pl/rzedow-kturawy
 2. Ten mniejszy, zapewne tak. Ale nie sadze by ten większy miał" aż sześć silników... Tak się właśnie tworzą bajki...
 3. sześciosilnikowy to chyba nie możliwe - bo nawet C17 Globemaster ma cztery silniki. Może źle kolega zobaczył...
 4. hahaha, on wie lepiej od nas wszystkich co tam było, co gorsza, pewnie doskonale wie co o i gdzie jest obok......
 5. Tu tez jakaś dziwna budowla niedaleko bazy. Co to może być? Jakiś wjazd?
 6. Ciekawie wygląda baza w Przywarach na zdjęciach z Geoportalu z wykorzystaniem warstwy cieniowania ISOK. Widać dokładnie rozmieszenie obiektów nawet po ich zasypaniu.
 7. Ciekawe w jakiej części kompleksu znajduję się ten pas trawiasty?
 8. paralotniarzy? mógłbyś to rozwinąć? co tam się dzieje?
 9. To bardzo ciekawe. A napisz proszę jak często da się to obserwować? Raz w tygodniu raz na miesiąc? Ile najczęściej samolotów widać na raz? Czy da się zauważyć start czy lądowanie tych maszyn?
 10. To bardzo ciekawy wątek. Czy udało Ci się wydedukować może czy to s a tylko niskie przeloty czy odbywa się gdzieś międzylądowanie?
 11. No z tym prezydentem to pojechałeś... prezydent ma na pewno lepsze miejsce do przeczekania wojny a na pewno bliżej stolicy.
 12. Jeśli chodzi o miejsce identyfikowane wcześniej jako pas startowy" może być tylko ewentualnie lądowiskiem dla śmigłowców ani CASA ani tm bardziej większy samolot nie mógł tam wylądować bo długość tego pasa" w bazie to jakieś tylko 220 m. CASA potrzebuje rozbiegu około 800 m.
 13. Jest tam coś takiego jakby pas startowy na płd-zach od jednostkiw Szumiradzie nawet jakby pasy namalowane widać tylko na końcu coś nie pasuje, jakieś wystające elementy z ziemi. Może ktoś coś o tym powiedzieć?
 14. Bardzo ciekawa dyskusja koledzy się odnowiła. Ja mam pytanie o wątek lotniczy tych miejsc. Pojawiały się informacje o lotach nad tym terenem (jest to strefa zamknięta dla wszelkich lotów cywilnych) o jakiś lądowaniach. Czy ktoś coś może powiedzieć na ten temat? Czy istnieją tam jakieś lotniska czy lądowiska?
 15. Bardzo fajne zdjęcia koledzy ale znowu miksujemy trochę tematy. Ponawiam pytanie o częstotliwość lotów do lub nad bazą w Szumiradzie. Ktoś może to potwierdzić albo podać jakieś szczegóły.
×
×
 • Create New...

Important Information