Skocz do zawartości

 PRZEPROSINY


Gość Pulsak

Rekomendowane odpowiedzi

Chcialbym w imieniu mojego \kolegi\" Krystiana MAłysiaka przeprosic wszystkich urażonych jego słowami napisanymi na forum pt.\Co z tym pieprzonym odkrywca?\".Człowiek ten nie majac ani odrobiny odwagi cywilnej poprzez mój komputer obraził wiele osób,dzieki HARTMANOWI i BOCIANOWI dowiedziałem sie o tym i niestety musialem sie gesto tłumaczyc(chociaż wiem ze i tak wiekszość mnie obwinia).Cóż mogę zrobić,mogę tylko WSZYSTKICH PRZEPROSIĆ za to kary godne zachowanie mojego \kolegi\".Nigdy nie wierzylem w sprawiedliwosc na tym swiecie,wiec i teraz nie zamierzam sie łudzić,ale podkreślam ze przekleństwa nie byl napisane przezemne gdyz nie mam potrzeby wewnetrznej obrazania ludzi.Jeszcze raz sorry.
Podpisuje sie wlasnym nazwiskiem gdzyz pragne udowodnic wszystkim iz sprawy honorowe nie sa mi obce.
Pozdrawiam wszystkich i życze wam wesolych i pogodnych świąt.PULSAK>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest prawdą co Pulsak napisał to świadczy o tym iż w społeczeństwie oprócz zwykłych małych kanalii są jeszcze ludzie HONORU.Chwała i gratulacje.
Hartmann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieliśmy więc do czynienia nie tylko z pospolitą glistą gnojną, ale i z wyliniałym, cuchnącym, podłym popaprańcem, opierającym \śmiałość\" swoich poczynań, tak na poczuciu bezkarności jak i przekonaniu, że w najgorszym wypadku wszystkim zostanie obciążony Bogu ducha winien Pulsak. Takie plugawe, oślizłe nie wiadomo co, nawet nie zasługuje żeby mu sprawiedliwie mordę obić.
Uważam Pulsak, że nie masz za co przepraszać - no może za lekkomyślne dopuszczenie tego ... (nie będę się wyrażał) do swojego komputera. Przecież nie byłeś świadomy w jaki sposób on to wykorzysta. Cała wina, dpowiedzialność i smród spoczywa przecież i tak na tym złamasie (bez prawa do przedawnienia).
I jeszcze do kolegi Leszka
Jeżeli weźmie się pod uwagę, że swego czasu przestały się pojawiać głupkowate posty podpisywane \Lewy\", a w to miejsce pojawił się porównywalny w poziomie intelektualnym \emka\", który po okresie anonimowości ostatecznie okazał się Małysiakiem Krystianem oraz że agresja \wypowiedzi\" tegoż jest jakby przyznaniem się do winy za poprzednie wcielenia, więc moim zdaniem (mogę się mylić ale...) układa się to wsystko w dość logiczny, bardzo prawdopodobny ciąg wydarzeń i ja osobiście Pulsakowi wierzę.
Teraz życzenia: Najlepszego,
podpis: #$@%^&!)(*,
i koniec.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZiekuje za słowa otuch,najgorsze jest to ze człowiek ten sam wciągnol mnie w świat przygód i skarbów,on namówił mnie na czytanie odkrywcy i to on pokazał mi te strone internetową...Przykre jest to ze człowiek ten jest pracownikiem mojego staruszka a zarazem moim kumplem a mimo wszystko pozwolil na splugawienie mojego nazwiska.Rozmówię się z nim dopiero po świętach.Jeszcze raz przepraszam za to całe zamieszanie i zarazem obiecuję ze nigdy z mojego komputera nie wyjdą tak płytkie i prostackie slowa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się cieszę, że wszystko się tak fajnie wyjasniło i dziękuje kolegom, którzy stanęli do walki z chamstem. Jeszcze raz przepraszam za obsuwę z ODKRYWCĄ, złożyło się na to wiele spraw, ale rozumiem oczywiście, że CZytelników to nie interesuje. W styczniu bedziemy absulutnie punktualni. Z okazji Świąt życzę wszystkim wielu skarbów, spełnienia marzeń i tego wszytskiego, co tylko można sobie wymyślić. I jeszcze wesołęgo aż do bólu Sylwestra! Joanna LAmparska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do niepodpisanego \detektywa\". Gratuluję zmysłu dedukcji.Dziekuję (sic) za określenie mojego poziomu inteligencji. Ale czy nie uwaza pan że gdy tak pan srodze walczy z glupcami i wichrzycielami obraża pan Bogu ducha winnych ludzi. Nie jestem Krystianem M. i nigdy nie byłem !!!( a tak a'propos co sądzicie o ustawie o ochronie danych osobowych )Drogi panie fragment pana wypowiedzi cyt...\agresja wypowiedzi tegoż jest jakby przyznaniem się do winy\"..za tego typu oszczerstwa mozna ponieśc sankcje karne. Zresztą sam pan sobie wystawił swiadectwo głupoty i niewiedzy. A prawdziwa cnota krytyki....Proponuje panu jeszcze raz poczytac moje \ eksty\"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, litości są święta a ja już nie mam sił. Jeden post napędza drugi, tylko dlaczego nie są one o eksploracji. Moja propozycja jest taka zakończmy te spory ze względu na świąteczny coś tam.... . Jest to forum o eksploracji !!!! Na takie spory jest hyde park w innych serwisach. I mam nadzieję że nie zostanę znowu oskarżony o stronniczość. Ten serwis ogląda co miesiąc prawie 10000 osob z całej polski, i ładne zdanie sobie wyrabiają. Koniec końców forum zrobi się moderowane i będzie koniec z demokracją.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

\Nie jestem Krystianem M. i nigdy nie byłem\"
W takim razie pokornie proszę przyjąć przeprosiny. Nieszczęśliwy zbieg inicjałów.
Co do reszty - ze względu na czas Świąteczny nie będę toczył sporu.
#$@%^&!)(*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I teraz chyba wszyscy wiedzą o co mi chodzi, kolejny bezsensowny i całkowicie zbędny komentarz. W dodatku anonimowy. I po co ???? Po to żeby tylko coś i gdzieś napisać ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie