Skocz do zawartości

??? Pomoc!!!


GIWEROLOG_16

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Byłem dzisiaj w terenie... Z kolegom heh...
Mam piszczałkę Armanda Prospector... tfu tfu
No i wiecie, trafiliśmy fajne miejsce klamry, lornetki, ammo, wszystko!!! łyzki srebrne... kolega szedł za mną i czesał to co ja przeczesałem... I zgadnijcie jaki był wynik

0 - klamra SA, Nsdap, Chak od klamry wermachtu, 2 lornetki, mosiężna plakietkę od roweru, łyżki 6 sztuk, ładownice z pasem i klamrą WH do mausera, odznake gwardyjską... No ale on ma White's

Armandy to największa kicha!!!

Możecie mi polecić coś co było by dobre wmiare tanie i fokle wiecie zapewne oco chodzi...

Bo jak tak dalej pójdzie to ośiwieje w wieku 19 lat...

Jedyną ciekawą rzeczą jaką znalazłem tą wykrywką to Mg42 ale ona była 10cm pod ziemią :)

Pomóżcie bo mam sporo miejsc tematów i czasu ( najwięcej to chęci) żeby coś powyrywać...

Nom i możecie mi jeszcze napisac coś na temat tego nowego prospectora tfu tfu na 2004..
Ponoć jest dobry ;)

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę, by HS-3 można było kupić na raty zważywszy, że każda partia, która zrobi p. Smętkowski rozchodzi się błyskawicznie (za gotówkę)... ale za to trafiają się co jakiś czs używane HS'y i tu można się dogadac, a jak masz takie fanty (np. srebrne łyżki o których wspominasz że znalazłeś kosztują sporą kasę)to na pewno szybko się z kimś dogadasz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie