Skocz do zawartości

wykrywacz CYKLOP


Gość aerostef

Rekomendowane odpowiedzi

w lipcowym odkrywcy jest test Cyklopa , ja jestem zadowolony , osiągi troche gorsze od Smętka ale ogólnie deklaracje producenta zgadzają się z tym co wychodzi w terenie , w moim przypadku kontakt i dostawa przebiegła szybko i sprawnie stronki www nie pamiętam ale wpisz w wyszukiwarce startsystem"

Jak masz jeszcze pytania pisz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby zamówić Cyklopa trzeba obecnie długo czekać.
Już od początku lipca chcę zamówić wykrywacz, ale do dzisiaj go nie otrzymałem. Jest podobno na niego dużo zamówień.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Troche tak pochodzilem sobie z cyklopem, i musze powiedzieć że nie mam do niego zastzreżeń, oprócz dwuch rzeczy: Jak dla mnie źle wywarzony, po godzinie mnie łapa rwała. Druga: wskaźnik optyczny łapie wilgoć z powietrza i przestaje działać. ALe da sie przeżyć i w sumie jak się zdecyduje na kupno wykrywacza to kupie właśnie ten.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zapoznaniu sie z Wszymi opiniami i poleconym mi testem z lipcowego Odkrywcy" nie mam juz raczej wiekszych obaw przed utopieniem kasy.Kupuje Cyklopa!Przerazil mnie tylko czas oczekiwania na ten sprzet:)Dziekuje za cenne informacje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Wiedźmina:
Mnie nie korci do wyświetlaczy wszelkiego typu - zdaje się na własny słuch, a takie bajery, to dodatkowa komplikacja, źródło potencjalnych usterek i pożeracz baterii.
Ja mam eo" Loctansa i wyważenie jest OK, do tego masa pół kilo mniejsza (może to ten brak wyświetlacza? ;-))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie