Skocz do zawartości

Sudden strike 2


panzerule

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 weeks later...
Problem w tym kolego ,ze w SS2 w pojedynczych misjach dziwnie nie mozna postawic mostu pontonowego.A co sie tyczy piechoy lub czolgow ,w plaw" dochodza tylko kawalek w wode,i szukaja nie wiadomo czego.Cos te pojedyncze misje im nie wyszly.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Faktycznie, tak jak napisał Domino, przez malutkie rzeczki czasem mogą się przeprawiać zarówno czołgi jak i piechota. Lecz jeśli chodzi o budowę mostu pontonowego to same ciężarówki tego nie zrobią. Do tego celu potrzebny jest pojazd naprawczy suply truck. Np u Niemców będzie to Sdkfz. Czyli przed budową mostu pontonowego wybieramy suply trucka, następnie klikamy na ikonkę oznaczającą budowanie. I tu istotna uwaga. Nie można budować mostu w dowolnym miejscu. Można go postawić tylko w ściśle określonym rejonie rzeki. W momencie kliknięcia ikonki budowania, właściwe rejony zostaną podświetlone na rzece w postaci niebieskich pasów. Należy wtedy przyjrzeć się rzece na całej jej długości. Sa to tzw. brody na których można zbudować most pontonowy

Mathew PA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to głópie pytanie ..ale czy graliście w Blitzkrieg ??.Według mnie ta gra jest duuużo lepsza od SS2.Niedługo będzie nowa z recenzii bardzo ciekawa gra:Codename Panzers:).Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kwestia gustu. Zapowiedzi były interesujące. Kupiłem blitzkriega a na drugi dzień go oddałem. Ogólnie mnie rozczarował. Sam się zdziwiłem że w sklepie zgodzili się na zwrot.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mathew własnie o te naprawcze wozy mi chodziło:)).A mosty to tylko w wyznaczonych miejscach można budować, jak widzisz taki niebieski zarys mostu to wznaczy że tam można.Wogóle to polecam mod to SS2 bardzo fajny.Dodaje wiele jednostek m.in Volksturm, Waffen-SS nowe wozy itd itd.



Pzdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne,to wszystko wiem.Tak samo jest w SS1 ,moze slabo sie wyrazilem,problem jest tak:mamy misje pojedyncza,kilka wysp i na nich sprzent i piechota ,a przeprawic w barkach mozesz tylko piechote.Wiec chyba sie ktos nudzil przy robieniu tej gry,i nastawial tych czolgow,dziwne bo chyba w jednej misji caly czas pojawiaja sie nowe.GDZIE MOZNA SCIAGNAC TEN MOD DO SS2?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie