Skocz do zawartości

help PG II


maxikasek

Rekomendowane odpowiedzi

OStatnio po dłuższej przerwie chciałem wócić do PG II i porażka. zawiesza się w trakcie gry nawet w podstawowej wersji. Przedtem nie było problemów, w międzyczasie zmieniłem grafikę z Rivy TNT2 32MB na GF 3 Ti 200 64MB. pozostąła konfiguracja bez zmian: Celeron600, 265 Ram.
Ktoś ma może pomysł dlaczego?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przeinstalowywałeś gre po zmianie karty, czy poprostu wyjąłeś starą karte i wsadziałeś nową, bez reinstalacji systemu operacyjnego lub samej gry. Jeśli druga opcja, to może powodować problemy. Spróbuj przeinstalować gre.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BArtek......
system przeinstalowywany był już od czasu wymiany z 6 razy, to było z rok temu. Nawet po wystąpieniu problemów przeinstalowałem go i to samo. Parę razy od- i instalowałem PG2, bo myślałem że nie doinstalował sobie bibliotek. Efekt taki że zawiesza się dźwięk, a przedtem są małe problemy z odświeżaniem mapy w grze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Dokładnie, masz za dobrą kartę graficzną jak na tę grę, musisz sobie ściągnąć program, który spowolni twoją kartę.


Aby ją spowolnić użyj programiku MOSLO. Przekopiuj plik moslo.com do podkatalogu EXE\ w katalogu z grą i zmodyfikuj wspominany wcześniej plik PG.BAT, dodając zapis jak poniżej:

:RUN_GRAVIS
cls
moslo /50 panzer.exe
goto end


:NO_GRAVIS
cls
moslo /50 panzer.exe
goto END


:END
cd..


Liczba po znaku dzielenia (/) wskazuje z jaką prędkością
ma działać program. 50" oznacza 50 procent
oryginalnej prędkości Twojego komputera, czyli
zwolnienie o połowę.


Ja zrobiłem tak na Panzer General I i działało, ten opis jest do PGI ale myślę że do PGII też będzie działać.


Pzdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Hmmm to nie wiem, spróbuj edytować ten exek" WinCommanderem.Jeśli chodzi o winrara to może masz jakąś starą wersje?Bo ja mam najnowszą to może nie działa na starszej.Jak będziesz na GG to Ci podeśle.


Pzdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Może to się komuś przyda, jesli po latach chce znowu pogiercować?:

http://coobs.homelinux.com/download/panzer2.rar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie